Acenteler, Dertlerini Anlattılar

banner124

Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği öncülünde, Koto başkanı Necmi Bulut ve komite üyelerinin katılımı ile Gölcük ‘te bulunan Sigorta Acentelerimiz ile bir araya gelerek kahvaltılı geniş katılımlı istişare toplantısı gerçekleşti.

Acenteler, Dertlerini Anlattılar
banner92

Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği öncülünde, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve komite üyelerinin katılımı ile Gölcük ‘te bulunan Sigorta Acentelerimiz ile bir araya gelerek kahvaltılı geniş katılımlı istişare toplantısı gerçekleşti.

Gölcük Acenteleri ile yapılan istişare toplantısında dernek başkanı Nihat Güngör,Kocaeli Ticaret Odası başkanı Necmi Bulut acentelerın sorunlarını dinlediler.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.Öneriler alındı toplantıda öne çıkan başlıkları listeleyen Kocaeli Ticaret Odası başkanı Necmi Bulut aynı zamanda SAİK (Sigorta Acenteleri İcra Kurulu)yönetim kurulu üyesi ,bu sorunları üst kurula taşıyacağını belirtti.

Dernek yönetiminin ev sahipliğinde yapılan toplantı sonrasında dernek başkanı Nihat Güngör katılımcılara katkılarından dolayı teşekkür etti.

Sektör adına yararlı geçen bu tarz toplantıların  başka ilçelerden gelen talepler doğrultusunda yapılacağını belirtti.

Kocaelihaberdunyasi.com

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2017, 21:46
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner121

banner63

banner64

banner78

banner120