banner73

Acentenin Geleceği Platformu Web Sitesi Açıldı.

banner86
Acentenin Geleceği Platformu Web Sitesi Açıldı.
banner92

Bir çok derneğinin biraraya gelerek oluşturduğu Acentenin Geleceği Platformu web sayfası açıldı. Platform ile ilgili bilgileri ve güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Platform web sitesi; www.acenteningelecegi.net

Platform Hakkında;

Değerli meslektaşımız ,


sigorta sektöründe yaşadığımız  sorunlar, gerek sigorta acenteleri gerekse Sivil toplum örgütleri olarak tek başımıza mücadele sınırlarını aşmıştır.
İstanbul ilimizin kendine özgü sorunları vardır ve birçok sorunun temel kaynağı İstanbul’ dadır. Buna karşılık İstanbul, ülkemizde yer alan bir şehir değilmiş gibi, sanki hiç yokmuş gibi yıllardır SAİK’ te temsil edilememektedir.


İstanbul Meslek Komitesi’nin SAİK  ile uyumsuzluğu sebebiyle maalesef  biz acentelerin ciddi sorunlarına çözüm bulunamamıştır.
Sigorta Acenteleri Meslek Komitesi 3 dönemdir,  yani 12 yıldır aynı kişilerden oluşmaktadır. Sorunlara çözüm üretemeyen bu blok yapının değişme zamanı gelmiştir.
Bu nedenle İstanbul’da  birlikte hareket etmekte kararlı dernekler bir araya gelerek tedricen “acentenin geleceği platformunu”  kurmuşlardır.
Bu yapının siz değerli acente meslektaşlarımız ve acente dernekleri tarafından desteklenmesi ve daha çoğulcu bir yapı haline dönüştürülmesi , gelecekteki mesleki mücadelemizi kuvvetli kılacaktır.
Artık sigorta acente mesleğinin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için hepimizin sorumluluk alma ve güçlerimizi birleştirme zamanı gelmiştir.  Bu oluşum hepimiz için büyük bir fırsat olacaktır.
Kişisel kavgalar, husumet, karşıtlık, kibir gibi olumsuz duyguları bir yana bırakarak sadece mesleğimizin geleceği için, sizi de bu platformu desteklemeye ve birlikte hareket etmeye davet ediyoruz.


DAHA SAYGIN, GÜVENİLİR VE KAZANAN BİR MESLEK İÇİN GELECEĞE  BİRLİKTE YÜRÜYELİM.


Saygılarımızla
ACENTELERİN GELECEĞİ PLATFORMU

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78