banner73

Başkan Türel sigorta haftasını kutladı

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, sigorta haftası nedeniyle sosyal medya üzerinden mesaj yayımladı. Başkan Türel, tüm hemşerilerinden ev, araç, işyeri, emeklilik ve sağlık dahil bütün risklerini sigorta güvencesi altına almalarını istedi.

banner136

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Sigorta Acenteleri Derneği'nin (ANSAD), sigortanın önemine dikkat çekmek üzere yaptığı sosyal medya çalışmasına destek verdi. Türel, 28 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında kutlanan sigorta haftası nedeniyle sosyal medya üzerinden bir mesaj yayımladı. Başkan Türel, mesajında şöyle dedi:

“Güzel şehrimiz Antalya tarım, turizm ve sanayide ülke ekonomisi için kilit rol oynamaktadır. Bugüne kadarki kazanımlarımızı daha da ileriye taşımak için bizler üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yapıyoruz. Hemşerilerimizin de gerek bireysel gerek kurumsal olarak kentimize kattığı bu kazanımları kaybetmelerini istemeyiz. Bu nedenle tüm hemşerilerimiz ev, araç, işyeri, hatta emeklilik ve sağlıkları da dahil olmak üzere bütün risklerini sigorta güvencesi altına almalıdır. Bu vesileyle sigortalı bir gelecek diler, sigorta haftanızı kutlarım."

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 19:21
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner63

banner64

banner78