banner73

DADAŞLAR ''HDI Sigorta'' dedi...

Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Engin Akın, iki yıldır adeta bir yönetici gibi çalıştığı BB Erzurumspor’a, HDI sigorta ve TARSİM’den yüklü miktarda maddi yardım sağlarken, 200 taraftara da forma dağıttı.

banner86
DADAŞLAR ''HDI Sigorta'' dedi...
banner92

TFF 1. Lig takımlarından BB Erzurumspor’a HDİ Sigorta ve TARSİM’den maddi destek geldi. Bu destekleri sağlayan isim ise aynı zamanda Türkiye Sigorta Acenteleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı olan Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Engin Akın oldu. Akın, adeta bir yönetici gibi çalışarak HDİ Sigorta ve TARSİM’den BB Erzurumspor’a reklam aldı. Böylece, Mavi-beyazlı kulübün kasasına Engin Akın sayesinde yüklü miktarda maddi kaynak girdi.

HDİ’den reklam alan ilk kulüp

Türkiye Sigorta Acenteleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı olan Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Engin Akın, HDİ Sigorta’nın Türkiye’de ilk kez BB Erzurumspor’a reklam verdiğinin altını çizerek, “HDİ Genel Müdürümüz Ceyhan Hancıoğlu, BB Erzurumspor’a forma reklamı verdi. Büyükşehir Belediyemize ait Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’ne de HDİ Sigorta Bölge Temsilcisi olarak reklam verdik. Ayrıca HDİ, Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı, Bursaspor, Trabzonspor, Giresunspor, Altay ve  Altınordu’ya reklam verdi. Galatasaray, Beşiktaş ve Basketbol Federasyonu’na da sponsor oldu” dedi.

200 taraftara forma

Türkiye Sigorta Acenteleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı olan Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Engin Akın, HDİ Sigorta’nın destekleri ile Erzurum’da 200 taraftara forma hediye ettiklerini belirterek, “Genel Müdürümüz Ceyhan Hancıoğlu sporu çok seviyor. Kendisi de tam bir Mert Nobre hayranı, İnşallah bir aksilik olmaz ise genel müdürümüz ile birlikte Giresun-Erzurum maçını birlikle izleyeceğiz. Ben BB Erzurumspor’da yönetici değilim. Ama memleketimi seviyorum, bir yönetici gibi kulübümüz adına çalıştım ve maddi kaynak oluşturdum. Bunun için de mutluyum. Ayrıca taraftarlarımız için bir sürprizim daha olacak ilerleyen günlerde, beklesinler” dedi.

Nurullah PALA/ERZURUM

Gazetepusula.net

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78