banner73

Enyakinacente.com, Türkiye’de 81 İlde bulunan 16.000'e yakın acenteyi bir çatı altında topluyor

Sigortacılık hizmeti alanların vazgeçemeyecekleri önemli bir başvuru rehberi olmayı hedefleyen en yakın Acente, sigorta müşterileri ve acenteleri aynı platformda buluşturuyor.

banner86
Enyakinacente.com, Türkiye’de 81 İlde bulunan 16.000'e yakın acenteyi bir çatı altında topluyor
banner92

Sigortacılık hizmeti alanların vazgeçemeyecekleri önemli bir başvuru rehberi olmayı hedefleyen en yakın Acente, sigorta müşterileri ve acenteleri aynı platformda buluşturuyor. "Sigorta acenteden alınır" söylemeni destekleyen ve bu amaç ile tamamen ücretsiz olarak hizmet veren en yakın Acente platformu, yapmış olduğu yenilikler, sürekli gelişim ve güncel teknolojileri ile sigorta müşterileri ve sigorta acentelerinin vazgeçilmez platformu olmayı hedefliyor.

Platformu kullanan, sigorta acentesi üyelerimiz, sundukları hizmet ve ürünleri kendilerine özel en yakın Acente şirket sayfalarında duyurabilecekleri gibi sektördeki yeni gelişmeleri, sigorta şirketlerinin sunduğu yeni ürün ve hizmetleri, kampanyaları da yine en yakın Acente kanalıyla daha çabuk öğrenebilecek, değişen mevzuatlar ve yönergeler hakkında bilgi sahibi olabilecek. en yakın Acente, sigorta hizmeti sunan acentelerimizin her an güncel kalmasını ve bu yolla müşteriye daha kaliteli bir hizmet sunmasını hedefliyoruz.

Sigorta müşterileri ise sadece kendilerine en yakın acenteye erişmek için değil aynı zamanda aldıkları teminatlarla ilgili yeni bilgilere erişmek, farklı sigorta teminatları ve yeni ürünleri sunan firmalar hakkında daha fazla bilgi edinmek gibi daha birçok nedenle en yakın Acente’yi ziyaret edeceklerdir.

en yakın Acente olarak hedefimiz platformu, sigorta müşterisi ve acente arasında adeta bir sosyal medya aracı gibi kullanımını artırmak, Türkiye genelinde potansiyel sigorta müşterisinin kendisine en yakın Acenteye erişimini hızlandırarak sektördeki müşteri memnuniyeti akışkanlığını artırmaktır.

Enyakinsigorta.com Amacı;

Sigorta Acenteden Alınır!

en yakın Acente ekibi olarak acentenin geleneksel hizmet anlayışını, geleceğe taşıyacak dijital yüzüyüz.

Özellikle dijital teknoloji ile birlikte, akla gelen her türlü ihtiyacımıza kolay çözüm sunan programlar ve bunlarla bağlantılı organizasyonlar ortaya çıkmıştır. Çağımızda dijital değişimin etkisini hissetmeyen hiçbir meslek grubu kalmamıştır.

Dijital teknoloji ile doğup, büyüyen kuşağın en önemli sorunu güvenilir ve doğru bilgi veren portalları bulmak olacaktır. Biz bu portalla doğru bilgiyi alabileceğiniz size en yakın sigorta acentesini tüketici ile buluşturuyoruz.

Acente, sektörün müşteriye dokunan yüzüdür.

Sigorta pek önemsenmez. Ancak herhangi bir hasar anında en önemli konu halini alır. Çünkü maddi kayıplar söz konusudur ve bu kayıpların telafi edilmesi gerekir. Acente, öngöremediğiniz riskleri görür ve sizi uyarır. İhtiyacınızı gideren en doğru poliçeyi en iyi şekilde acenteniz analiz eder. Kısacası koruma kalkanınız olur.

Acenteden hizmet aldığınızda karşınızdaki muhatap hiç değişmez. Hasar anında çabuk ve kolay ulaşırsın. Zor anlarının stresinde seni rahatlatan ses acentenin sesidir. İlgisizlik yaşamamak ve sürekli muhatap bulmak istiyorsanız en doğru adres acentedir.

Kaza yaptığınız da doğum yaptığınız da yeni bir ev aldığınız da hatta gelecek ile ilgili endişelerinizde bile acenteniz bir telefon kadar uzağınızdadır. Başka kanaldan poliçe sahibi olup, sorun yaşayanlar da çözüm için muhakkak acentenin kapısını çalarlar. Acente dışındaki alternatif kanallar da sürekli değişen kadrolar ile satış yapıldığından müşteriye yanlış veya eksik bilgi verildiği için müşteri sorunu ile başbaşa kalır.

Acenteniz poliçelerde yer alan terimlerin anlamını, genel ve özel şartlarını, muafiyetlerini kelimesi kelimesine size açıklayacak bilgiye sahiptir ve işi bu olduğu için size dilediğiniz vakti ayırmaktan çekinmez. Böylece ne satın aldığınızı bilir herhangi bir hasar durumunda mağdur olmazsınız.

Acente mesleki faaliyetleri sırasında sigortalıyı mağdur edecek hatalara sebebiyet verdiği takdirde sorumlulukları vardır. Bu sebeple mesleki sorumluluk sigortasına sahiptirler. Bu da tüketiciye güven verir.

Acenteler bazı durumlarda sigorta şirketleriyle anlaşarak müşteri portföyüne özel poliçeler tasarlarlar. Tüketiciler acentelerin bu özelliğini faydalı bir şekilde kullanabilirler.


 

en yakın Acente ekibi olarak tüketici için en güvenilir limanın sigorta acenteleri olduğunu bilinci ile platformumuzu sürekli geliştireceğiz.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78