banner73

Generali Sigorta 2017 Yılına Acenteleri için Sürpriz Kampanyalar ile Devam Ediyor

Generali Sigorta’nınacenteleri için yaz aylarında başlattığı, hem eğlenceli hem de ödül kazanacakları kampanyalarından biri olan Ferdi Kaza Kampanyasınınteknolojik ödülleri sahiplerini buldu.

banner86
Generali Sigorta 2017 Yılına Acenteleri için Sürpriz Kampanyalar ile Devam Ediyor
banner92

Dağıtım kanallarının merkezine acentelerini alan Generali Sigorta, acentelerini eğlenceli ve kazançlı kampanyalarla buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda 2017 yılının Temmuz ve Ağustos aylarında acentelerine yönelik olarak Ferdi Kaza Sigortası ürünü özelinde yaptığı kampanya ile en fazla poliçe düzenleyen ilk 10 acentesine teknolojik ödüller sundu. 10 acentesine ödüllerini teslim ederek oto dışı üretimde Ferdi Kaza Sigortası ürün algısını artırmayı ve acentelerine daha fazla kazanç sağlamayı amaçlayan Generali Sigorta, önümüzdeki aylarda da sürpriz yeni kampanyaları hedefliyor.  
 “Acentelerimizle karşılıklı başarıyı birinci öncelik olarak hedefledik.”
2017 yılı içerisinde birbirinden keyifli ve heyecan dolu kampanyalar gerçekleştireceklerini belirtenGenerali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan“Generali Sigorta olarak acentelerimizle bu zamana kadar sürdürdüğümüz işbirliğinde karşılıklı başarıyı birinci öncelik olarak hedefledik. Bu süreçte pek çok önemli kampanyayı hayata geçirdik çok daha yeni ve güçlüleri geliyor. Bu kampanyalarla acentelerimize motivasyon sağlayabilecekleri kazanımlar için fırsatlar sunduk. Önümüzdeki dönemde de benzeri kampanyalara devam ederek tüm acentelerimizin ödüllerden faydalanmasını istiyoruz.” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2017, 12:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal Şahin
Kemal Şahin - 10 ay Önce

9 yılımı doldurduğum şirketim sayesinde sayısiz gerçek dost kazandım; bu kazanım için birçok kez uykumdan uyandim,birçok kez sarı çizmeleri giyip çamura daldım;anlatmasi satirlara sigmayacak birçok zorluk yaşadım; ancak 9 sene boyunca Generali kimliği altında kazandığım dostlukları gorunce bu zorluklar bana su an teker teker bir odul olarak hayatimda yer almaktadir....

banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78