banner73

PENTA Sigorta Ar.Hiz. yeni ofisine taşındı.

Yaklaşık 25 yıldır sigorta sektörüne ve sigortalılara hizmet veren PENTA Sigorta Ar.Hiz. yeni ofisine taşındı.

PENTA Sigorta Ar.Hiz. yeni ofisine taşındı.
banner92
banner136

Konu ile ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yapan PENTA Sigorta Ar.Hiz. Sahibi Eyyup ÇELİK şu sözlere yer verdi; 

Değerli Dostlarım, Arkadaşlarım , Meslektaşlarım ve müşterilerimiz,

Penta Sigorta'nın gurur ve mutlulukla 25. yılını kutladığımız bu günlerde,17 yıldır sizlere huzur ve aile ortamı ile hizmet verdiğimiz Mecidiye caddesinde bulunan ofisimizi, Penta Sigorta 25 yılına yakışacak şekilde hazırladığımız Büyükdere caddesi No: 77 K:8 D17 Mecidiyeköy/ist adresinde ki kendi ofisimize taşındık. Tüm iletişim numaralarımız 0212 211 81 02 bpx olarak aynıdır.

Burada uzun yıllar hizmet vermeyi umut ediyoruz. Her şeyin herkese fayda, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum. Bunu haber alıp gelen dostlarımıza teşekkür ederim. ziyarete gelmek isteyenleri de kahveye mutlulukla ve memnuniyetle beklerim. 

Sevgilerimle,
Eyyup Çelik

PENTA Sigorta Ar.Hiz. HAKKINDA;

Penta Sigorta,1993 yılında 5 Ortak ile kurulmuş ve adını Latince beş anlamına gelen "PENTA" olarak ticaret siciline kaydettirmiştir.Okmeydanı merkezli şirketimiz 2018 yılında Mecidiyeköy'de kendi ofisini satın almasıyla birlikte faaliyetlerine burada devam etmektedir.
Kurulduğu günden bu güne kadar müşterilerine güven vermeyi ilke edinmiş Aracılık edilen Sigorta şirketleri'nin iş kabulüne uygunluğu, müşteri kalitesi ve doğru iş prensipleri neticesinde hep çalışmak istediği bir şirket olmayı başarmıştır. 

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner63

banner64

banner78