banner73

“Sigorta, Sizin İçin En İyi Dosttan Daha İyi Bir Dosttur”

Gebzeli Genç İş adamı Oksay Sigorta’nın sahibi Utku Oksay, Sigortanın, sizin için en iyi dosttan daha iyi bir dost olduğunu dile getirerek: “Herhangi bir hasar anında ve buna bağlı olarak oluşan maddi kayıplarınızda sizin yanınızda olacak en büyük dost Sigorta Şirketleridir.” dedi.

“Sigorta, Sizin İçin En İyi Dosttan Daha İyi Bir Dosttur”
banner92
banner136

Utku Oksay, şöyle konuştu: “Büyüyen Türkiye’de Sigorta sektörünün yeri her zaman önemlidir. Sigortacılığın büyümesi demek Türkiye Ekonomisinin büyümesi demektir. Son yıllarda, özellikle Kocaeli Gebze ve çevresinde gelişen sanayi ile birlikte Sigorta Şirketlerine duyulan ihtiyaç giderek artmaktadır. Yani sigorta sektörü için Kocaeli Gebze ve çevresi ciddi bir pazar yeridir. Sürekli büyüyen ve gelişen işletmeler sigortaya ihtiyaç duymaktadırlar. Ayrıca büyümekte olan işletmeler için sigorta yaptırmak bir kurumsallaşma göstergesidir.”

OKSAY SİGORTA MÜŞTERİLERİNE ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIR

“Oksay Sigorta olarak müşterilerimize yaklaşımımız sürekli çözüm odaklıdır. Yani ürünlerimizi satmak yerine müşterilerimize çözüm üretiyoruz. Bu aramızdaki iş ilişkisini daha da güçlendiriyor ve bize olumlu referanslar sağlıyor. Müşterilerimizi iyi tanıyoruz, ne istediklerini iyi tespit ediyoruz. Böylelikle hangi ürüne ihtiyaç duyduklarını biliyoruz. Müşterilerimizi hiçbir zaman eli boş göndermiyoruz. Ürün veremiyor bile olsak en azından ürünlerle ilgili işe yarar bilgiler veriyoruz. Böylelikle o ürünü gördüklerinde veya kullandıklarında bizi hatırlıyorlar. Müşterilerimiz sağlıkları, işyerleri, evleri ve arabaları gibi değerlerini bize emanet ediyor. Bu sebeple karşılıklı güven sağlamak her daim önemlidir. Müşterilerimiz sigortayla ilgili uzmanından tavsiye almak için sorularını ve isteklerini anlattıklarında; onların yararına bilgi vermemizden güven duyuyorlar ve taleplerini daha iyi belirliyorlar. Bunun için; ‘siz yeter ki değerlerinizi sevin, biz zaten güvence altına alırız.’ diyoruz.”

SİGORTA SİZİN HER ZAMAN YANINIZDADIR

“Sigortacılık yalın anlamı ile sıcak satışın bizzat kendisidir. Çünkü insanlara bir nevi hayal satıyoruz. Özellikle meydana gelen bir hasar sonrası oluşan maddi ve manevi zararın giderilmesi hususunda ilk baş vurulacak kapı Sigorta Şirketleridir. Meydana gelen bir zarar sonrasında en yakın dostlarınız, akrabalarınız bile size yardım eli uzatmazken Sigorta Şirketleri her zaman yanınızdadır. Bu sebeple diyoruz ki; Sigorta Sizin İçin En İyi Dosttan Daha İyi Bir Dosttur. 2018 hepinize şans ve mutluluk getirsin. En iyi günler dileklerimle...”

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 23:32
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner63

banner64

banner78