Tokatlı sigorta acenteleri 'Murat Büyükçelebi' dedi.

banner124

Tokat Sigorta Acenteleri, sektör meclisi seçimlerinde hali hazırda TÜSAF Başkanlığı görevini yürüten Murat Büyükçelebi'yi destekleme kararı aldı.

Tokatlı sigorta acenteleri 'Murat Büyükçelebi' dedi.
banner92
banner136

Tokat Sigorta Acenteleri Derneği (TOKSAD), Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) ve Tokat İl Delegeleri ile bir araya gelerek yaptıkları istişare toplantısının ardından Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) seçimlerinde mevcut Başkan Murat Büyükçelebi'yi destekleme kararı aldı.

Aynı zamanda Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği görevini de yürüten TOKSAD Başkanı Halil Kaya, "SAİK Sektör Meclisi seçimlerinde bu mesleğe gönül vermiş ve hali hazırda TÜSAF Başkanlığı görevini yürütüyor olan Murat Büyükçelebi ile birlikte yürümeye karar verdiğimizi bildirmek isterim. İl delegelerimiz ve TOKSAD'ın aldığı bu karara binaen tüm enerjimizi mesleğimizi sıkıntılardan arındıracağına ve sektöre en iyi şekilde hizmet edeceğine inandığımız ve desteklediğimiz SAİK Başkan adayımıza vereceğiz. Kendisine bu zorlu yolda başarılar diliyoruz" şeklinde konuştu.

Taner YEŞİLSU / TOKAT

Hedefhalk.com

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner121

banner135

banner63

banner64

banner78

banner120

banner133