banner88
banner73

Turgutlu'da, 319 TL’ye trafik sigortası, 550 TL’ye KASKO İnci Sigorta’da

Turgutlu’da genç sigortacılar Mustafa Ömer Kıyar ve Uğur Pala güçlerini İnci Sigorta çatısı altında birleştirdiler. Turgutlu ve Akhisar’da açtıkları acentelikle kısa sürede isimlerinden söz ettiren genç isimler;” Bizden fiyat almadan sigorta yaptırmayın” sloganıyla yola çıktılar.

banner86
Turgutlu'da, 319 TL’ye trafik sigortası, 550 TL’ye KASKO İnci Sigorta’da
banner79

319 TL’den başlayan trafik sigortası fiyatları ve 550 TL’den başlayan kasko fiyatları ile bölgenin hizmetinde olan İnci Sigorta, bireysel ve kurumsal alanda çözüm  ortaklarına fırsatlar sunuyor. İnci Sigorta güvencesi ve kalitesiyle müşterilerine maksimum teminatlar sunmak için yoğun bir mesai harcıyor.

Genç sigortacılar yeni nesil sigortacılık mottosuyla gerek endüstriyel gerekse bireysel anlamda tamamlayıcı sağlık sigortası, kapsamlı sağlık sigortası, konut, işyeri, inşaat poliçeleri, hayat sigortaları gibi geniş yelpazede bölgenin ihtiyaçlarını karşılamak için yola çıktıklarını ifade ettiler.

Genç sigortacılar Mustafa Ömer Kıyar ve Uğur Pala:” Hayatın doğuracağı riskleri minimuma indirmek, siz ve ailenizi mağduriyetlerini ve risklerini paylaşmak adına uzmanlığımızdan faydalanmanız için sizleri İnci Sigorta’ya bekliyoruz” dediler.

Turgutlu Tivi

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2018, 15:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim DUzdemir
İbrahim DUzdemir - 3 hafta Önce

Adres veya telefon numarası nedir

banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78