banner58
banner15

Tüsaf ve 2C Yazılım İşbirliğiyle Sigorta Acentelerine Özel Kampanya

banner60

Tüsaf ve 2C Yazılım İşbirliğiyle Sigorta Acentelerine Özel Kampanya

05 Aralık 2017 Salı 17:37
Tüsaf ve 2C Yazılım İşbirliğiyle Sigorta Acentelerine Özel Kampanya
banner43
banner59

2C Yazılım ve TÜSAF işbirliği ile Sigorta Acentelerinin tüm Teknolojik ihtiyaçlarına mükemmel çözümler için çok özel kampanya düzenlenmiştir.

2C Yazılım ve Danışmanlık ekibi olarak; Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) ve 2C Yazılım ve Danışmanlık işbirliği ile sigorta acentelerinin A’dan Z’ye tüm teknoloji ihtiyaçları için danışmanlık yapmaktan ve yazılım alanında çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

2C Yazılım ve Danışmanlık

10 yıldır sigorta sektörüne odaklı yazılımları sektöre kazandırmış ekibi, edinilen tecrübe profesyonel anlayış ile sektörde olumlu farkındalıkları kazandırmak için var gücü ile çalışmaktadır. Yazılım alanında Teknopark AR-GE gücü ile yenilikçi bakış ile siz değerli acentelerin çözüm ortağı olmaktadır.

Yenilikçi ürünler 
Teklif süreçleri, poliçe yönetimi,  , muhasebe kayıtları, tahsilat, performans ölçümleri gibi daha pek çok alanda acentelerimizin hayatını kolaylaştıran 2C Yazılım programları acentelerimizin yapmak istedikleri fakat bir türlü gerçekleştiremedikleri tüm yenilikçi düşünceleri destekler .Sadece bugünü değil gelecek için yapmak istediğiniz tüm projeleriniz için bir sistem altyapısını hazır bir şekilde kullanımınıza sunulmaktadır.

Teknolojik Danışmanlık.
Profesyonelliğimiz sizden gelen teknoloji alanındaki destek taleplerinizi doğru değerlendirip ihtiyacınıza en uygun çözümü size özel bir teklif ile değerlendirmenize sunmaktan gelmektedir.

Yapılan anlaşma çerçevesinde,
Türkiye genelindeki tüm acenteler için geçerli olan kampanyamız, TÜSAF aracılığı ile bize ulaşmaları halinde 2C Yazılım ve Danışmanlık olarak hizmetlerimizden avantajlı olarak yararlanabilecekler.
Kampanya dâhilinde tüm acentelerimize özel şartlar ve fiyatlar ile yazılım ürünlerimiz ve Teknoloji danışmanlığı gerçekleştirilecektir.
2C Yazılım ve Danışmanlık ile ilk kez tanışan tüm acentelerimiz anlaşma gereği aylık kullanımları esnasında ilk 3 ay ücret alınmayacaktır.
Acente yapıları üzerinden oluşturulan kampanya fiyatları her bütçeye uygun şekilde düzenlenmiştir.

Kampanyadan yararlanmak için  2cyazilim.net/icerik/tusaf adresinden kayıt olmanız yeterlidir.

Son Güncelleme: 11.01.2018 23:49
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner62

banner63

banner64