banner73

Unico Sigorta’nın Acenteleri 1000’e Ulaştı!

Sigorta sektörünün dinamik ve tecrübeli markası Unico Sigorta, 2018 yılının ilk 6 ayında, hayat dışı sigorta üretimi sektörde %5 büyürken, aynı dönemde yaklaşık %41 büyüme ile önceki yıllarda da olduğu gibi en hızlı büyüyen şirketler arasında olmaya devam etti.

Unico Sigorta’nın Acenteleri 1000’e Ulaştı!
banner92

Acente dostu şirket olarak bilinen Unico Sigorta’nın, bu hızlı büyümesinin dinamosu olan acentelerinin sayısı bugün itibariyle 1000’i geçti. Acente ve broker satış kanalı ile büyümek isteyen, bu doğrultuda iş ortaklarının dijitalleşmesine de yönelik yatırım yapan Unico Sigorta, şirketin hızlı ve çevik bakış açısına uygun acenteleri ve brokerleri bünyesine katmaya devam edeceğinin sinyallerini verdi.

Unico Sigorta CEO’su Cenk Tabakoğlu firmanın ulaştığı bu büyük başarı ile ilgili olarak “Son 3 yıldır içinde olduğumuz ciddi yeniden yapılanma ve dönüşüm sürecinde, bizlerle yürüyen ve rekor büyümeye imza atmamıza katkısı olan tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz. Hedeflerimiz çok büyük, bu doğrultuda iş ortaklarımızla birlikte sektörde büyük başarılara imza atacağımıza gönülden inanıyoruz.” Dedi.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78