banner88

Allianz Sigorta - Sabri Koç kavgası daha ne kadar sürecek?

Sigorta Sektöründe Sabri KOÇ'u tanımayan kalmamıştır. Allianz Sigorta tarafından mağdur olduğunu iddia eden Sabri KOÇ aylardır Sigorta Sektöründen neredeyse herkesi Facebook hesabına ekleyerek sesini duyurmaya çalışıyor.

Sesini duyurmasının yanı sıra neredeyse her gün Allianz Sigorta ile ilgili kötüleyici paylaşımlara yer veriyor. Paylaşımlarından bir kaçısını aşağıda sizlerle paylaşacağım. Peki işin farklı bir tarafından bakalım. Allianz Sigorta bu konu ile ilgili neden bir aksiyon almıyor, Sosyal Medya yöneticileri her gün Allianz Sigortayı kötüleyen paylaşımları görmüyor mu? 

Yada arkadaşlarımız biz çok büyük şirketiz diyerek umursamıyorlar mı? Bence umursamalılar çünkü iletişimde algı çok önemlidir Sabri KOÇ haklıdır değildir bunu biz bilemeyiz ama her gün Allianz Sigorta'yı kötüleyici paylaşımlar yaparak bu paylaşımları gören bir çok insanın bilinç altına işliyor. Bu durumda Allianz Sigorta için çok iyi değildir.

Umarım özellikle sosyal medya yöneticileri bu konu ile ilgili hızlı bir aksiyon alırlar. Eğer bu durum diğer şikayetçi müşterilere sirayet ederse zincirleme olur ve ilerler.

YORUM EKLE

banner56

banner62

banner81

banner90

banner63

banner64

banner78