banner73

Anadolu Hayat Emeklilik Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Sergisi Bursa Korupark AVM’de

Anadolu Hayat Emeklilik’in bu yıl 12’inci kez düzenlediği “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmek üzere seçilen 44 fotoğraf, 17-30 Eylül tarihleri arasında Korupark AVM sinema sergi alanında Bursalı fotoğrafseverlerin beğenisine sunuluyor.

Anadolu Hayat Emeklilik Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Sergisi Bursa Korupark AVM’de
banner92
banner136

“Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’18” fotoğraf sergisi, 17-30 Eylül tarihleri arasında Bursa Korupark AVM ziyaretçileriyle buluşuyor. Dereceye giren ve sergilenmek üzere seçilen 44 eser, Bursa Korupark AVM sinema katı sergi alanında gezilebilecek.

Bu yıl 2 bin 578 katılımcının 8 bin 602 fotoğrafla katıldığı yarışmanın birincisi ‘Kendirci Çocuk’ adlı fotoğrafıyla Oya Akkul oldu. ‘Pencere’ adlı fotoğrafıyla Gülseren Sarıgül ikinci, ‘Ayna’ adlı fotoğrafıyla Filiz Gürsu üçüncü olurken, Cansel Özgüç, Selma Arslan ve Teberik Kölgeli mansiyon ödülüne layık görüldü.

2007 yılından bu yana 15 binden fazla katılımcının 62 binin üzerinde fotoğrafla katıldığı ve geleneksel hale gelen “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasının seçici kurulunda fotoğraf sanatçısı Prof. Güler Ertan, fotoğraf sanatçısı İzzet Keribar, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Başkanı Prof. Nihal Kafalı, fotoğraf sanatçısı Çerkes Karadağ ve Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney yer aldı.

Editöre Not: Yarışmada dereceye giren fotoğrafların, sadece bu haber kapsamında ve sanatçısının adıyla birlikte kullanılması konusunda hassasiyetinizi rica ederiz.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner63

banner64

banner78