banner36
banner15

Hafta Sonu Amasya Ve Kayseri'de Meydana Gelen Kazalara İlişkin Açıklama

Hafta Sonu Amasya Ve Kayseri'de Meydana Gelen Kazalara İlişkin Açıklama

Erhan NAVRUZ
Erhan NAVRUZ
07 Ağustos 2017 Pazartesi 19:50
Hafta Sonu Amasya Ve Kayseri'de Meydana Gelen Kazalara İlişkin Açıklama

Quick Sigorta hafta sonu Amasya ve Kayseri’de meydana gelen otobüs kazalarıyla ilgili geniş bir ekip ile çalışmaların sürdürüldüğünü belirterek, kaza mağdurlarının 0212 952 00 00 numaralı telefonu aradıkları takdirde tüm işlemlerinin “öncelikli” olarak gerçekleştirileceğini bildirdi.
Quick Sigorta’dan hafta sonu Amasya ve Kayseri’de meydana gelen otobüs kazalarına ilişkin yapılan açıklamada, "Hafta sonu meydana gelen iki ayrı otobüs kazasında hayatını kaybeden sigortalılarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar dileriz. Quick Sigorta, her iki kaza ile ilgili geniş bir ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kaza mağdurları, 0212 952 00 00 numaralı telefonu aradıkları takdirde tüm işlemleri “öncelikli” olarak gerçekleştirilecektir" denildi.
Meydana gelen trafik kazaları ile ilgili Quick Sigorta Hasar ve Rücu’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Özsoy ise şunları kaydetti:
“5 Ağustos Cumartesi günü Amasya’da meydana gelen otobüs kazasında 6 kişinin hayatını kaybettiği, 46 kişinin ise yaralandığı, 6 Ağustos Pazar günü Kayseri’de meydana gelen diğer otobüs kazasında ise 26 kişinin yaralandığı bilgisine ulaştık. Hafta sonu aldığımız bu üzücü haberler sonrasında gerekli önlemleri almak ve sigortalılarımızın ihtiyaçlarını hızla karşılamak amacıyla çalışmalara başladık. Kazada hayatını kaybeden sigortalılarımıza Allah’tan rahmet, tüm yaralı sigortalılarımıza ise acil şifalar dileriz. Her iki kaza da büyük çaplı kazalar. Yaraları bir nebze olsun sarmak adına çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.”

Son Güncelleme: 07.08.2017 19:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner34

banner1

banner2