banner15

Kazayı kim yaptı?

Sigorta Suistimali dosyalarını paylaşmaya, sigorta işletmelerinin maliyetlerini etkileyen bu dolandırıcılık usullerini ortaya çıkartmaya devam ediyoruz.

Kazayı kim yaptı?

Sigorta Suistimali dosyalarını paylaşmaya, sigorta işletmelerinin maliyetlerini etkileyen bu dolandırıcılık usullerini ortaya çıkartmaya devam ediyoruz.

05 Ekim 2017 Perşembe 20:35
Kazayı kim yaptı?

Sigorta Suistimali dosyalarını paylaşmaya, sigorta işletmelerinin maliyetlerini etkileyen bu dolandırıcılık usullerini ortaya çıkartmaya devam ediyoruz. İşte çocukların ve onlara misal olması gereken bir babanın dahil olduğu yeni suistimal dosyası!

Quick Sigorta olarak, sigorta işletmeyi maliyetlerinin ve sigorta maliyetlerinin yükselmesine neden olan "Sigorta Suistimali" dosyasını ele alacağımızı, bu cinste hadiselerin misallerini sizinle paylaşacağımızı ve zaman kaybetmeden legal süreci başlatacağımızı duyurmuştuk.

Sigorta firmaları, güç vaziyette olan sigortalılarına dayanak ve tazmin işlerini asıllaştırıp, onların yaralarını sarmaya çalışırken bir taraftan da sahte doküman ve evraklar ile dolandırmaya çalışan ve kaliteli dolandırıcılık kabahatini işleyen bireylerle majör bir çabayı sürdürmek zorunda kalır.  

Yeni dosyamızda da yeniden böyle "dolandırıcılık" kapsayan enteresan bir vaziyet karşılıyor bizi.

Kazaya karışan bir taşıtın kapıları açılıyor ve içerisinden çocuklar iniyor. Acı ve afallamışlık içerisinde vasıtadan uzaklaşan çocukların hemen ardından, onlara misal olması gereken bir baba sigorta işletmesini arayarak, kazayı kendisini yaptığını iddia ediyor ve sigorta işletmesinden zararı karşılamasını istiyor.
Ancak eksperlerin detaylı araştırması neticesinde kaza hatıranın video görüntülerine erişiliyor. 

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video

Kaza yapan çocuklar...
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner34

banner1

banner2