banner15

Kokulu vurmalar, hem gözünüze hem de burnunuza hitap ediyor!

Seneler sonra tekerrür yaşamımıza giren geçici vurmalar birkaç sezondur yaz mevsiminin aranan aksesuarları haline geldi.

Kokulu vurmalar, hem gözünüze hem de burnunuza hitap ediyor!

Seneler sonra tekerrür yaşamımıza giren geçici vurmalar birkaç sezondur yaz mevsiminin aranan aksesuarları haline geldi.

05 Ekim 2017 Perşembe 17:48
Kokulu vurmalar, hem gözünüze hem de burnunuza hitap ediyor!

Seneler sonra tekerrür yaşamımıza giren geçici vurmalar birkaç sezondur yaz mevsiminin aranan aksesuarları haline geldi. 90'lı senelerde sakızlardan çıkan ve çoğunlukla çocuklar tarafından hoşlanılan geçici vurmaların daha parlak, daha ışıltılı ve daha göz akdikeni halde dönüşü birden tertemiz bir akım yarattı. Artık partilerde, plajlarda, caddelerde ve hatta kırmızı halıda şöhretli adların üzerinde bu renkli aksesuarları sıklıkla görüyoruz.


Şimdi geçici hırpalama meraklıları için tertemiz bir çağ başlıyor! Amerikalı hırpalama markası Tattly geçici hırpalama akımını tertemiz bir ebada taşıyor: Kokulu vurmalar!

Evet, yanlış dinlemediniz bu vurmaların her biri kendine has kokulara sahip!

Tattly, Fransız sanatçı Vincent Jeannerot'la beraber rengarenk çiçekleri ve otları baz alan tertemiz bir seri yarattı. Hem de bu serideki vurmalar tıpkı hakikat çiçekler gibi kokuyor.

Anneler günü hediyesi olarak kokulu çiçek dövmeleri mi? Neden olmasın?Anneler günü armağanı olarak kokulu çiçek vurmaları mı? Neden olmasın?

Geçici hırpalama markası Tattly'nin kokulu hırpalama serisindeki alternatifler de oldukça fazla! Pembe ve mor şakayıklar, mavi ortancalar, pembe güller gibi çiçek bazlı kokuların yanında, otsu tasarımlar ve kokulardan oluşan adaçayı, biberiye, kekik ve maydanoz hırpalamaları da mevcut.

Adaçayı, Biberiye, Kekik, Maydanoz...Adaçayı, Biberiye, Kekik, Maydanoz...

Tasarımlar Tattly ve Agilex Parfüm işletmeyi iş birliğinde bitirildi. Her bir hırpalama tasarımı bitirici çiçek ve ot kokularına sahip! 

Yemek yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Bu güzel koku doğradığımız yeşilliklerden mi geliyor yoksa adaçayı ve biberiye dövmesinden mi?Yemek yapmak hiç bu kadar cümbüşlü olmamıştı. Bu hoş koku doğradığımız yeşilliklerden mi geliyor yoksa adaçayı ve biberiye vurmasından mı?

''Kalıcı gibi görünen geçici vurmalar'' üretme sloganıyla hizmet veren Tattly'nin bu hoş vurmaları cildinize veya tabiata karşı hasarlı maddeler de kapsamıyor! Tattly vurmaları toksik boya kapsamamakla beraber tamamen nebatsal bazlı mürekkeplerden üretiliyor. Kalıcılıklarıysa uygulandığı bölgeye de bağlı olarak 2 ile 4 gün arasında değişiyor. 

Çiçek buketlerinin yerini çiçek desenli kokulu dövmeler alır mı dersiniz?Çiçek buketlerinin yerini çiçek desenli kokulu vurmalar alır mı dersiniz?

Siz de geçici vurmaları aksesuar olarak kullanmayı hoşlanıyorsanız ancak birkaç sezondur revaçta olan altın-gümüş renkli geçici vurmalardan sıkılıysanız bu kokulu vurmalar bütün size göre!

Şimdilik çiçek ve ot kokulu seriler üreten Tattly'nin bir sonraki tezsi hangi kokuları kapsayacak öğrenmiyoruz. Ne dersiniz, günün birinde en beğendiğimiz yemeğin kokulu hırpalamasını yaptırabilir miyiz? Bekleyip göreceğiz.

Resimler Kaynak: instagram.com/tattly

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner34

banner1

banner2