banner15

Sigorta Suistimalleri - 1

Sigorta firmalarının maliyetlerini etkileyen farklı etmenler vardır.

Sigorta Suistimalleri - 1

Sigorta firmalarının maliyetlerini etkileyen farklı etmenler vardır.

05 Ekim 2017 Perşembe 17:46
Sigorta Suistimalleri - 1

Sigorta firmalarının maliyetlerini etkileyen farklı etmenler vardır. Bunların içinde özellikle bir tanesi ise maliyetlerin yükselmesi mevzusunda ciddi bir tesire sahiptir; "Sigorta Süistimali"

Quick Sigorta olarak bu cinste suistimal misallerini sizinle paylaşacağız. Sigorta şuuru olmayan, sigorta işletmelerini sahte evrak ve belgeler ile dolandırmaya çalışan ve kaliteli dolandırıcılık kabahatini işleyen bu şahısları aynı zamanda yasal tabanda da takip edeceğiz.

Sizce arka arkaya giden iki taşıt nasıl burun buruna çarpışabilir? Güç gibi görünse de görüntüdeki vasıtalar bu kazayı reelleştirmeyi muvaffak oluyor…

Hasar bölümümüze ulaşan kaza fotoğrafıZarar kısmımıza erişen kaza resmi İlk misalimizde, başka bir yerde ve başka bir biçimde kaza yapmış iki taşıt uyuşarak bir kavşağa geliyor. Arka arkaya kavşağa gelen vasıtalar evvel kenara park edip tasarılarını ayrıntılandırıyor, daha sonra ise kaza mizanseni yaratıp, iki vasıtayı burun buruna getiriyor ve taşıtların resmini çekiyor.Bu fotoğrafları da çevreye vazgeçtikleri sırça parçalarıyla ziynetliyor. Ancak Quick Sigorta Zarar Takımı, mevzuyu dikkatli bir biçimde takip ederek bu görüntülere erişti. Alakalı taraflar mevzubahisi görüntüler sonrasında Quick Sigorta’ya zararla alakalı feragatname verdi.

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video

Kaza yapma hazırlıkları kameraya yansıyor...
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner34

banner1

banner2