Sigorta Acenteleri SADER Başkanı Kemal GAZİOĞLU'nun değerini bilmeli ve değerlendirmeli.

Daha kaç kere yazarım bilmiyorum ama bu yazımın konusu yine SADER Başkanı Kemal GAZİOĞLU oluyor...

Sevgili acente dostlarım, her zaman amacınız sorunlarınızı Devlet büyüklerimize ulaştırarak bir şekilde farkındalık yaratmak oldu. Elinizden geldiğince bunu yapmaya çalışıyorsunuz. Ne kadar yapabiliyorsunuz bilmem ama elinizdeki değerli isimleri değerlendiremiyorsunuz...

Bakınız çok açık bir örnek SADER ve ATO Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Kemal GAZİOĞLU var... Kemal bey aynı zamanda Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesidir.

ATO Yönetim kurulu olmasından dolayı neredeyse her gün bir devlet adamı ile aynı ortamlarda bulunuyor. Başbakan'dan tutunda Bakanlarımıza varana kadar... İnanmayanlar için aşağıda en güncel fotoğrafları paylaşacağım. Bu arada makam mevki gözetmeden sizlerin sorunlarınızıda her ortamda Devlet büyüklerimize iletiyor.

Hep bir lider arayışındasınız ya etkili lider veya sesinizi gür çıkaracak lider o zaman neden Kemal GAZİOĞLU'na destek vermiyorsunuz. Ne bileyim bence Kemal Bey SAİK'in ve TÜSAF'ın desteği yanı sıra tüm derneklerin desteğini arkasında hissetmesi gerekir... Ama benim gördüğüm manzara tam tersi...

Neyse hep aynı cümlerle yazıya devam etmemin bir anlamı yok Kemal Bey'in son ziyaretlerinden bir kaç fotoğrafı paylaşacağım ne demek istediğimi tam anlatmış olurum;

Başbakan Yardımcımız Sn.Fikri Işık beyi ziyaretimizde "Yerli Oto"nun kamuoyu tarafından, ulaşılabilir hedef algısının yüksekliği konusunda hemfikir olduğumuzu gördük.

ATO Başkanı Sn.Gürsel Baran başkanlığında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sn.Jülide Sarıeroğlu’na tebrik ziyareti gerçekleştirdik.

ATO Başkanı Sn.Gürsel Baran başkanlığında ATO yönetimi olarak Gençlik ve Spor Bakanı Sn.Osman Aşkın Bak’a "hayırlı olsun" ziyaretinde bulunduk.

YORUM EKLE

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78