banner88

Sigorta Haber olarak yeni bir sürece girdik...

Türkiye'nin ilk ve tek basılı yayını olmayan Sigorta Haber sitesi yani online medya grubu olarak yıllardır dijitalleşmenin ve sektörümüze online haberciliğin önemini büyük bir sabırla tüm sektör bileşenlerine anlatmaya çalışıyoruz.

Yaklaşık 5 yıldır, sektörümüze anında haberleri ulaştırmak adına bir çok gelişim sağladık. Geldiğimiz noktada siz okurlarımıza daha iyi bir hizmet vermek adına Türkiye'nin en büyük haber sitelerine altyapı hizmeti sunan Tebilişim'e geçiş yapmış durumdayız. Sektörün ve son kullanıcı ziyaretlerinin artması sebebiyle eski sistemimiz artık sağlıklı haber okuma imkanı vermiyordu. Bizler de hem reklam ağı hem de ziyaretçi sayımızın yükselmesi sonucu bu yatırımı gerçekleştirmeyi zorunluluk değil bir gereklilik olarak gördük.

Önümüzdeki ay yani ağustos ayında da yeni IOS ve Android uygulamamız yayına başlayacaktır.

Yani demem o ki, Sigorta Haber olarak artık bizlerde dijitalleşme yolunda yeni bir sürece girdi. Daha profesyonel daha hızlı ve daha kolay ulaşılabilir bir hal aldık.

Bu günlere gelip bizlerin büyümesine etkisi olan başta acenteler ve Sigorta şirketlerine çok teşekkür ederim. Sigorta Haber her zaman kendini geliştirerek sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

YORUM EKLE

banner56

banner62

banner81

banner90

banner63

banner64

banner78