Allianz Seninle Haftası’nda, Çalışanlar, Müşterilerle Buluştu

banner124

Allianz çalışanlarından 100 gönüllü, hafta boyunca hastanede yatan, ameliyata hazırlanan, emeklilik planları yapan, aracını tamire götüren 200 sigortalıyı ziyaret ederek, ‘Allianz Seninle’ mesajını verdi.

Allianz Seninle Haftası’nda, Çalışanlar, Müşterilerle Buluştu
banner92

Allianz Türkiye’nin bu yıl ilk kez düzenlediği ‘Allianz Seninle Haftası’nda, 100 gönüllü çalışan 200 müşteriyle bir araya geldi. Bağlılık Programları ve Özel Müşteriler Yönetimi departmanı tarafından geliştirilen yeni proje çerçevesinde; hastanede yatan, ameliyata hazırlanan, emeklilik planları yapan, aracını tamire götüren sigortalılara ‘Allianz Seninle’ mesajı verildi. Alllianz Türkiye CEO'su Aylin Somersan - Coqui, “Allianz Seninle Haftası bize müşterilerimizle alakalı iç görü kazandırırken, müşterilerimizin hayatında da bir fark yarattı. Onlara bizim için ne kadar değerli olduklarını tekrar hissettirdi” diye konuştu. Ziyaretlere Allianz yöneticilerinden; Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir’in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Turul, Sağlık Genel Müdür Yardımcısı Pınar Lembet ve Finans Genel Müdür Yardımcısı Ersin Pak da katıldı.

‘Allianz Seninle Haftası’nda ayrıca, genel müdürlüğe davet edilen müşteriler Eğitim Danışmanı ve Yazar Ethem Kocabaş’ın seminerine katılma fırsatı bulurken, üç müşteriyle çekilen “Küçük anlar, büyük mutluluklar” videoları da Allianz’ın sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

‘İYİLEŞMEMİZİN SIRRI MÜŞTERİLERİMİZİN GERİ BİLDİRİMLERİNDE SAKLI’

Lider şirketlerin değişime ayak uydurdukları sürece gelişip, daha da büyüyebileceğine işaret eden Alllianz Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir “Değişimin merkezinde müşterilerimizin beklentileri yatıyor. Değişimi yakalamanın ve rakiplerimizden farklılaşmanın; ürünlerimizi, hizmetlerimizi, kısacası işimizi daha iyileştirmenin sırrı müşterilerimizin geri bildirimlerinde saklı. Allianz Seninle Haftası, müşterilerimize hayatlarının her evresinde, bize ihtiyaç duydukları her an yanlarında olduğumuzu bir kez daha gösterdi. Bu nedenle günlük işlerinin, sorumluluklarının yanı sıra, sahaya çıkıp müşterilerimizin kapısını çalan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner121

banner63

banner64

banner78

banner120