banner73

Anadolu Sigorta Faaliyet Raporu’na LACP’den 3 Ödül

Anadolu Sigorta 2016 Yılı Faaliyet Raporu, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından yapılan değerlendirmede; Sigortacılık kategorisinde Altın Ödül, Finans - Çeşitli Hizmetler kategorisinde Platin Ödül, Tüm kategoriler EMEA sıralamasında En İyi Mesaj - Gümüş Ödül’ün sahibi oldu.

banner86
Anadolu Sigorta Faaliyet Raporu’na LACP’den 3 Ödül
banner92

Anadolu Sigorta’nın Tayburn tarafından hazırlanan 2016 yılı Faaliyet Raporu, “İnsanın Hayata Dokunduğu Her Yerde” mottosu ile ulaşılabilirlik ve köklülük konseptleri üzerine tasarlandı.

“Müşteri Odaklılık”, “Farklı Yaklaşım”, “Güvenli Yarınlara Katkı” ve “Sürdürülebilir Hizmetler” başlıkları altında incelenen sunuş kısımlarını içeren Faaliyet Raporu; içerdiği bilgiler, sektöre ve şirkete ilişkin analizleri ile, yalnızca yatırımcıların değil, Anadolu Sigorta’nın müşterileri, iş ortakları ve çalışanları tarafından da ilgiyle okunup takip edilebilmesi amacıyla hazırlandı.

Anadolu Sigorta, 2011, 2013, 2014 ve 2015 yılı Faaliyet Raporları ile de Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi’nde, çok sayıda ödüle layık görülmüştü. Anadolu Sigorta'nın ödül alan 2016 Faaliyet Raporu’na www.anadolusigorta.com.tr adresi Yatırımcı İlişkileri sekmesinden (http://www.anadolusigorta.com.tr/tr/yatirimci-iliskileri/finansal-bilgiler/faaliyet-raporlari), şu ana kadar aldığı ödüllere ise aynı sitenin Hakkımızda / Ödüllerimiz (http://www.anadolusigorta.com.tr/tr/hakkimizda/odullerimiz) sekmesinden ulaşılabilir.

2001 yılında kurulan Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi, iletişim sektöründe en iyi uygulamaların paylaşımını sağlamak ve örnek gösterilecek iletişim yeteneği gösterenleri ön plana çıkarmak amacını taşımaktadır

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2018, 00:56
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78