banner73

Doğa Sigorta anonim şirket olarak büyümeye devam ediyor

Yılın ilk 6 ayında 2 milyona yakın poliçe adedi vemuallak haricinde sigortalılarına hızlı bir şekilde ödediği 197 milyon TL’yi aşkın hasar ile üstün bir büyüme performansı sergileyen Doğa Sigorta, artık yoluna anonim şirket olarak devam ediyor.

banner86
Doğa Sigorta anonim şirket olarak büyümeye devam ediyor
banner92

2014’ten bu yana üstün bir büyüme performansı sergileyerek,sürdürülebilir kârlılık hedefiyle ilerlemeyi başaran Doğa Sigorta,yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla bir kooperatif şirketi olarak başladığı faaliyetlerine, anonim şirket olarak devam ediyor. Doğa Sigorta, sektörün en geniş acente ağına sahip olan şirketlerinden biri olarak alanındaki öncü rolünü sunduğu başarı grafiğiyle de desteklerken, yılın ilk 6 ayında2 milyona yakın poliçe adedi ve muallak haricinde sigortalılarına hızlı bir şekilde ödediği 197 milyon TL’yi aşkın hasar ile gösterdiği üstün büyüme performansıyla dikkat çekiyor.Özellikle hayat dışı branşlardakiprim kârlılık oranlarında sergilediği pozitif tablo ile yükselişe geçen Doğa Sigorta,acenteleri ve çözüm ortaklarıyla birlikte oluşturduğu güç birliğiyle sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olarak rol oynuyor.Yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla sürdürdüğü yeni yapılanma çalışmaları altında, kooperatif şirketi olarak başladığı faaliyetlerine anonim şirket olarak devam eden Doğa Sigorta, ayrıca sağlık, seyahat, trafik, deprem gibi hayat dışı branşlarda sunduğu ürünleriyle de sektörde fark yaratıyor.

‘ACENTELERİMİZLE KAZANDIK’

Acenteleri ve çözüm ortaklarıyla kurdukları güç birliğiyle hedefledikleri sürdürülebilir büyümeyi kısa sürede yakalamayı başardıklarını, yılın ilk 6 aylık verilerinde bunu çok açık ve net bir şekilde görebildiklerini belirten Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, “Sahip olduğumuz yaygın acente, servis ve hizmet ağı sayesinde onlarla birlikte kazanarak bugünlere geldik. Yılın ilk 6 ayında elde ettiğimiz kâr oranları bunun bir göstergesini oluşturuyor. Doğa Sigorta olarak sunduğumuz başarılı performansını artırarak önümüzdeki aylarda daha ön sırlarda yer almayı hedefliyoruz. Acenteleriyle birlikte büyüyen bir şirket olarak müşterilerimize kusursuz hizmet verebilmek ve hedef kitlemizi bu yönde geliştirebilmek adına kendimizi yenileyerek mevcut yapımızla paralellik gösteren anonim şirket altyapısıyla çalışmalarımızı devam ettireceğiz” diye belirtti.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78