banner73

Flaş İddia; Hazine Müsteşarlığı bilinçli olarak yıpratılmaya çalışılıyor

Flaş İddia; Hazine Müsteşarlığı bilinçli olarak yıpratılmaya çalışılıyor
banner92
banner136

Son zamanlarda sosyal medya’da özellikle de sektörün en çok takip ettiği sigorta tahkim komisyonu Facebook grubunda Ahmet G. İsimli kullanıcının paylaştığı iddialar sektörün en çok konuştuğu konular arasına girdi. 

Kısaca toparlamak gerekirse paylaşılan içeriklerde son dönemde hazine müsteşarlığının bilinçli olarak yıpratılmasının ardında Türkiye Sigorta Birliği’nin olduğu belirtiliyor (iddia ediliyor). Bu bilinçli  yıpratma kampanyası için sektör medyasının kullanıldığı ve bunun nedeninin ise TSB’nin bir kaç hafta önce kamuoyuna yansıyan hakimleri tatile götürdüğü haberinin örtülmesi veya geri plana düşürülmesi olarak yer veriliyor.

Sigorta Haber olarak bize gelen bilgilere göre netleşmediği için iddia diyoruz; Hazine müsteşarlığı, geçtiğimiz günlerde yaşanan hakem sınavlarıyla ilgili soruşturmanın birinci ayağı tamamladı. Bu sonuç üzerine TSB başta olmak üzere bir çok yöneticinin istifasını bekliyor. 

Bu iddialar sosyal medya’da paylaşıldığı üzere bizde haber niteliği taşıdığı için kamuoyu ile paylaşmayı görev bir görev olarak görüyoruz.

İşte Ahmet G.’nin paylaşımlarından bazıları;

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2018, 17:57
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner63

banner64

banner78