banner58
banner15

Generali Sigorta: “Dolu Sonrası Hasarsızlık İndirimini Bozmuyoruz”

banner60

Generali Sigorta: “Dolu Sonrası Hasarsızlık İndirimini Bozmuyoruz”

01 Ağustos 2017 Salı 10:35
Generali Sigorta: “Dolu Sonrası Hasarsızlık İndirimini Bozmuyoruz”
banner43
banner59

27 Temmuz Perşembe günü Istanbul ve çevresinde gerçekleşen, yaklaşık 20 dakika süren dolu ve şiddetli sağanak yağış yüzlerce ev, işyeri ve aracı hasara uğrattı. Ülkemizde gerçekleşen beklenmedik felaketler karşısında varlıkların teminat altına alınması ve yaşamın devamlılığı için sigortanın önemini vurgulayan Generali Sigorta hasar süreçlerinde kolaylıklar sağladığını açıkladı.   

"Dolu Hasarı Sonrası Hasarsızlık İndirimini Bozmayacağız"

Generali Sigorta Teknik’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tümer, yaşanan dolu ve sağanak sonrası sigortanın önemine değinerek sigorta şirketlerine önemli sorumluluklar düştüğünü ifade etti: "İstanbul’da yaşanan dolu felaketi yüzünden binlerce ev, iş yeri ve otomobil zarar gördü. Yaşanan şiddetli dolu ve sağanak yağış nedeniyle pek çok vatandaşımızın ev ve araçlarında oluşan hasarla mağduriyet yaşaması sigorta şirketi olarak bizi harekete geçirdi. Maalesef bu gibi olaylar varlıklarımızın teminatı için sigortanın önemini bir kez daha gösteriyor. Sigorta poliçelerinde (konut, işyeri, kasko) gerekli teminatlar bulunduğu takdirde hasar bedeli karşılanmaktadır."

Tümer: "Generali Sigorta olarak geçtiğimiz günlerde yaşanan bu üzücü doğa olayı sonrası üstlerine düşeni tereddütsüz bir şekilde yaptıklarını belirterek, bu kapsamda ivedilikle çalışmaları tamamlayarak, dolu hasarı alan Generali Sigorta müşterilerimizin kasko ve konut poliçeleri yenilemelerinde hasarsızlık indirimi bozulmayacaktır." dedi.

Hasar süreçleri için; Generali Sigorta 0850 555 55 55 numaralı Kişisel Sigorta Danışmanlığı Merkezini arayıp hasar hizmet hattını tuşlayarak veya generali.com.tr üzerinden hasar ihbarı yapılabilmektir. 
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner62

banner63

banner64