banner73

Groupama Sigorta sel ve dolu mağdurlarını unutmadı

Groupama Sigorta, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da meydana gelen sağanak yağış sonrası dolu ve sel kaynaklı hasarların hızla giderilmesi için müşterilerinin menfaatini göz önüne alarak, mobil ekspertiz, direkt tazminat, hasarsızlık indiriminin korunması ve hasar ihbar süresinin uzatılması gibi çok sayıda kolaylık sunuyor.

banner86
Groupama Sigorta sel ve dolu mağdurlarını unutmadı
banner92

27 Temmuz’da İstanbul’da yaşanan sağanak yağış çok sayıda eve ve araca hasar vererek büyük mağduriyet yarattı. Her zaman müşterilerinin yanında ve yakınında olmayı misyon edinen Groupama Sigorta ise müşterilerinin dolu ve sel dolayısıyla yaşadığı zararın ve hasarın hızla giderilmesi için harakete geçti.


Groupama Sigorta, dolu ve sel nedeniyle oluşan araç hasarlarında, servislerde yaşanan aşırı yoğunluktan kaynaklanabilecek gecikmeleri önlemek için müşterilerinin ev ya da iş adresine mobil eksper gönderiyor. Mobil ekspertiz tespitinde belirlenen hasar tutarı ise, sigortalının tercihine bağlı olarak direkt tazminat ödemesi şeklinde sigortalıya ödeniyor. Groupama, konut hasarlarında ise oluşan yoğunluk nedeniyle evrak sayısını minimuma indirerek hızlı hasar sonuçlandırma çalışmalarını devam ettiriyor. 


Hasarsızlık indirimi korunuyor


Araçları hasar gören müşterilerin, hasar onarımlarını Groupama anlaşmalı servislerde yaptırması veya hasar ödemesini direkt tazminat şeklinde alması durumunda, Groupama’dan yenileyecekleri kaskolarda, hasarsızlık indirimi ve basamağı korunuyor. Groupama, kasko ve konut poliçelerinde ise dolu hasarlarında muafiyet uygulamayarak müşterilerine kolaylık sunarken, müşterilerinin herhangi bir hak kaybına uğramamaları için hasar ihbar süresini de uzatıyor.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78