banner73

Groupama Türkiye, kardeş şirketi Groupama Paris Val De Loire’yı İstanbul’da ağırladı

Groupama şirketlerinin birbirlerini daha iyi tanımasını sağlayan ve ortak faaliyetler oluşturmalarına imkan veren kardeş şirket uygulaması kapsamında, Groupama Türkiye ve kardeş şirketi Groupama Paris Val De Loire İstanbul’da bir araya geldi.

banner86
Groupama Türkiye, kardeş şirketi Groupama Paris Val De Loire’yı İstanbul’da ağırladı
banner92

Uluslararası grup kültürünün geliştirilmesi amacıyla başlatılan, Groupama grup şirketlerinin paylaşımda ve fikir alışverişinde bulunmasını sağlayan kardeş şirket uygulaması kapsamında; Groupama Türkiye ve Groupama Paris Val De Loire İstanbul’da bir araya geldi. Kardeş şirketler, ortak faaliyet planları oluştururken; oto hasarlarında suistimallerin tespit edilmesinden olağanüstü doğal afet durumunda uygulanacak kriz yönetimine, iç iletişim ve şirket içi etkinliklerden KOBİ ve sigorta sektörüne dek çok sayıda konuda fikir alışverişinde bulundu.

İstanbul’da bir araya gelen Groupama Türkiye ile Groupama Paris Val Loire yöneticileri, güçlü olduğu alanlarda deneyimlerini birbirine aktarırken yaratılan sinerji ile ortaklıklarını pekiştirdiler. İki kardeş şirket; operasyonel ve teknik konularda iyi uygulamalarını ve deneyimlerini paylaşmanın yanı sıra kültürel paylaşımda da bulundular. Her iki şirketin yöneticileri, akşam yemeği organizasyonu için gerçekleşen bir tekne turuna katılarak İstanbul Boğazı’nı keşfetti ve ertesi gün Sultanahmet’i gezerek İstanbul’un büyüleyici tarihi dokusuna tanık oldular.

Groupama şirketleri arasında tüm hızıyla süren kardeş şirket uygulaması; şirketlere birbirlerini daha iyi tanımanın yanı sıra ortak faaliyet planları oluşturma imkanı sağlamayı, çalışanları arasında kalıcı bir yakınlık oluşturulabilmeyi, uluslararası kültürün yayılmasını sağlamayı ve böylece iyi uygulamaların paylaşılmasını amaçlıyor. Üç yılda bir yenilenen kardeş şirket anlaşmaları ile kardeş Groupama şirketleri; belirli sürelerde bir araya gelerek satış kanalları yönetiminden tarım sigortasına, portföy takibinden çoklu kanal yönetimine çok sayıda alanda çalışma konuları belirliyor ve fikir alışverişinde bulunuyor

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78