banner73

HDI Sigorta İK Departmanı teknoloji sayesinde daha da ‘sosyal’

banner124

Bilgi ve Teknoloji Platformu Logosphere 2017’ye HDI Sigorta’yı temsilen katılan Dinçer Keçeci, teknolojik dönüşümün kazandırdığı zaman sayesinde HDI Sigorta İnsan Kaynakları Departmanı’nın daha sosyal bir hale geldiğini söyledi.

HDI Sigorta İK Departmanı  teknoloji sayesinde daha da ‘sosyal’
banner92

26 Ekim 2017 tarihinde Wydham Grand İstanbul Levent’te gerçekleştirilen Logosphere 2017’de Logo Yazılım’ın çalışanları, Bilgi Teknolojileri alanında uzman akademisyenler, öğrenciler ve farklı mesleklerden 1.000’in üzerinde izleyici ile bilişim ve iş dünyasından profesyoneller bir araya geldi.

Bu yıl 6’ncısı düzenlenen Bilgi ve Teknoloji Platformu Logosphere 2017’ye HDI Sigorta’yı temsilen katılan Dinçer Keçeci, kendisine ayrılan oturumda HDI Sigorta İnsan Kaynakları Departmanı’nın teknolojik gelişim sürecinde edindiği deneyimleri katılımcılarla paylaştı.

Dinçer Keçeci, “HDI Sigorta olarak, hem çalışanlarımıza kolaylık sağlaması hem de daha sosyal bir İnsan Kaynakları Departmanı olmamızı sağlayacak zamanı bize kazandırması açısından teknolojik dönüşümeçok önem veriyoruz. Teknolojiyi İnsan Kaynaklarına adapte edebilmemiz sayesinde bordro hazırlarken, izin takibi yaparken, devam kontrollerini yöneticilere raporlarken harcadığımız zamanı, tüm çalışanların katılacağı aktiviteler organize etmeye harcayabiliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner121

banner63

banner64

banner78

banner120