banner36
banner15

İnternetten Trafik ve Kasko Sigortası Yaptırmanın Avantajları

İnternetten Trafik ve Kasko Sigortası Yaptırmanın Avantajları

Erhan NAVRUZ
Erhan NAVRUZ
10 Ağustos 2017 Perşembe 01:02
İnternetten Trafik ve Kasko Sigortası Yaptırmanın Avantajları
banner37
banner38

Günümüzde e-ticaret sektörünün hayatın her alanında kullanılmasıyla trafik ve kasko poliçesi yaptırmak da çok kolay hale geldi. Koalay.com’a girerek kısa sürede sigorta şirketlerinden en uygun teklifleri görüntüleyen araç sahipleri, poliçe satın alma ve poliçe yenileme işlemlerini de kolayca yapabiliyor. Online sigortacılık işlemleri ile güvenli bir internet ortamında zaman kaybetmeden kolay adımlarla poliçe işlemi gerçekleştiren araç sahipleri, farklı sigorta şirketlerinin tekliflerini anında karşılaştırma olanağı ile araçlarını teminat altına alabiliyor.

İşte online sigorta sorgulama işlemi ile trafik sigortası ve kasko poliçesi aldığınızda elde edeceğiniz avantajlar:

  • Zamandan tasarruf edersiniz.
  • Online sigortacılık ile gerçekten ihtiyacınız olan ürünü satın alırsınız.
  • Online sigorta sorgulama işlemi ile farklı sigorta şirketlerinden aynı anda fiyat teklifleri alır, sigorta şirketlerinin kapısını tek tek çalmak zorunda kalmazsınız.
  • Tüm teklifleri aynı anda görüntülediğiniz için bütçenize en uygun sigorta teklifini seçebilirsiniz.
  • Online sigorta sorgulama işlemlerinde karşınıza çıkan teklifler size sigorta şirketleri tarafından sunulur, objektiftir.
  • İnternet ortamında kişisel bilgileriniz güvendedir, güvenli bir alışveriş yaparsınız.
  • Online sigorta işlemlerinizde aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını müşteri temsilcisinden alabilirsiniz.
  • Online sigorta işlemi ile taksitli ya da peşin ödeme gibi farklı ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.
  • Poliçenizi anında yazdırabilirsiniz. Trafik sigortası ve kasko poliçeleri üzerinde inceleme yapabilir, kasko teminatlarınızı detaylı bir şekilde görebilirsiniz.
  • Koalay.com’da kasko tekliflerinizi kişiselleştirecek şekilde tercih ettiğiniz teminatları işaretleyip aracınıza ve bütçenize en uygun poliçeyi satın alabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğu farklı bir çok sigorta şirketinin tekliflerini anlık olarak sorgulayan ve en uygun seçenekleri size sunan Koalay.com’dan bütçenize en uygun sigorta poliçesini satın alabilirsiniz. Online sigorta brokeri Koalay.com sigorta şirketlerinin sunduğu kasko ve trafik sigortası tekliflerini, poliçe tutarlarını ve poliçe kapsamlarını 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tarayarak karşılaştırır. Koalay, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun teklifi arama işini sizin adınıza yaparak zamandan tasarruf etmenizi ve poliçenizi kolayca satın almanızı sağlar.

Koalay’ın size sunduğu teklifler, sigorta şirketlerinin sunduğu en düşük fiyatlara ilave bir komisyon ve ücret içermemektedir.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner34

banner1

banner2