banner73

Ray Sigorta Fahrettin TURAN görevini bırakacağını açıkladı.

Ray Sigorta’da uzun zamandır görev yapan Fahrettin TURAN görevinden ayrılacağını ve artık kendi işini yapacağını Linkedin hesabından duyurdu. Sigorta Haber ailesi olarak Sayın TURAN’a yeni iş hayatında başarılar dileriz.

banner86
Ray Sigorta Fahrettin TURAN görevini bırakacağını açıkladı.
banner92

Fahrettin bey’in Linkedin açıklaması;

1999 yılı Ağustos ayında başlayan profesyonel kariyerimi, son 11 yıldır çalıştığım, Müdür Yardımcılığı’ndan İcra Kurulu Üyeliği’ne kadar yükseldiğim, ikinci ailem olan Ray Sigorta’da noktalıyorum. Bundan sonra kendi işinin sahibi olarak yoluma devam edip hayallerimi gerçekleştirmek için mücadele edeceğim. Bugüne kadar bende emeği olan yurtiçindeki ve yurtdışındaki tüm çalışma arkadaşlarıma ve tüm paydaşlara teşekkürü borç bilirim. Dolu dolu geçen 11 yılın sonunda böyle güzel bir final için de özellikle Genel Müdürümüz Koray Erdoğan’a müteşekkirim.

I finish my 18-year-old corporate career as Management Board Member at Ray Sigorta where I started as an assistant manager in 2006. I will continue my business life as an entrepranuer and will sgtruggle to realise my dreams. I would like to thank you all of my colleagues and partners, in Turkey and abroad. I specially thank to Mr. Koray Erdogan, our CEO, for such a nice final after fully lived 11 years

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2017, 10:20
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78