banner73

Şampiyon Beşiktaş Taraftarına Şampiyonlara Yakışır Sigorta

Sigortayeri, Beşiktaş taraftarlarına tüm sigorta ürünleriyle siyah beyazlı kulübe destek olmaya devam ediyor. Şampiyon takımın taraftarları ihtiyaç duydukları tüm sigorta ürünlerine, Beşiktaş Sigortayeri’nin benzersiz avantajlarıyla sahip olabiliyor.

banner86
Şampiyon Beşiktaş Taraftarına Şampiyonlara Yakışır Sigorta
banner92

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu’nu şampiyon tamamlayarak 2. kez üst üste bu başarıya ulaşan ve 3. yıldızın sahibi olan Beşiktaş’ın resmi sigorta satış platformu Beşiktaş Sigortayeri, 2014 yılından bugüne siyah beyazlı renklere gönül veren taraftarlara tüm sigorta ürünlerini sunmaya devam ediyor. Beşiktaş taraftarları bir yandan en uygun fiyatlarla tüm sigorta ürünlerine sahip olurken, diğer yandan da kulüplerine destek sağlamayı sürdürüyor.

Beşiktaş Sigortayeri’nin taraftarlarına özel sunduğu hizmetle Beşiktaş’a değerli katkılar sağladığını belirten Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi Berk Hacıgüzeller; “Beşiktaş Sigortayeri taraftarlarımıza sunduğu avantajlı fırsatlarla kulübümüze de destek sağlıyor. Kendileri ile yaptığımız işbirliğinden büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Beşiktaş’a destek verdikleri iki senede de şampiyonluk mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Genel Müdürü Cüneyt Tanrıverdi; “Sigortayeri olarak öncelikle tüm Beşiktaş camiasını 15. şampiyonluktan dolayı kutluyoruz. Şampiyonluğa uzanan yolda Beşiktaş JK ile birlikte yürüyen markalardan biri olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Siyah Beyazlı renklere gönül vermiş taraftarlar onlara sunduğumuz tüm sigorta hizmetleriyle kendilerini güvence altına alıyor, hem de kulüplerine destek sağlıyor. İnanıyorum ki Beşiktaş önümüzdeki sezon ligin yanı sıra Avrupa’da da zirvede yer alacak“ şeklinde konuştu.

Ürünlerle ilgili detaylı bilgi, www.sigortayeri.com adresinden alınabilir.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner63

banner64

banner78