Sigorta şirketine arabanın değil kendisinin fotoğrafını gönderince...

banner124

ABD'nin Arkansas eyaletinden Alyssa Stringfellow sigorta şirketi tarafından istenen fotoğraflar nedeniyle sosyal medyada büyük ilgi gören bir hataya imza attı.

Sigorta şirketine arabanın değil kendisinin fotoğrafını gönderince...
banner92

ABD'nin Arkansas eyaletinden Alyssa Stringfellow büyükannesinin aracının sigortasına kendisini de ekletmeye çalıştığında, istenen fotoğraflar nedeniyle sosyal medyada büyük ilgi gören bir hataya imza attı.

Stringfellow sigortacı aracın resimlerini göndermesini istediğinde, aracın değil kendisinin fotoğraflarını yolladı.

BBC Türkçe'nin haberine göre 25 yaşındaki öğretmen "Aynen bu çektiğiniz gibi fotoğraflara ihtiyacım var, ama aracınızın olması gerekiyor" diyen bir elektronik posta alınca hatasını anladı.
Ancak Stringfellow bu utandırıcı hatasını unutmak yerine, yaptığını ve fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Stringfellow olayı anlattığı Facebook paylaşımında "Bütün gün bunu burada paylaşıp paylaşmamayı düşündüm çünkü kabul etmesi ÇOK utandırıcı bir şey, ancak sonunda GERÇEKTEN sarışın anımı sizlerle paylaşmaya karar verdim" dedi.

Daha sonra büyükannesi sigortacının isteklerini söylediğinde yaşanan karışıklığı da şöyle anlattı:

"Ehliyet numaramı, doğum tarihimi, önden ve her iki yandan çekilmiş fotoğraf istediklerini söyledi. Sigortacının elektronik posta adresini verdi ve diğer her şeyle birlikte resimleri yolladım."

"İşin komik tarafı, işten sonra fotoğrafları annemden çekmesini istedim ve niye benim resimlerime ihtiyaçları olsun ki diye konuştuk. Bir an bile araç fotoğrafı istediklerini düşünmedim."

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner121

banner63

banner64

banner78

banner120