banner73

Sigortacılık Haftası Tarsus’ta kutlandı

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), Sigortacılık Haftası’nı kutladı. İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Medical Park Tarsus Hastanesi’nin katılımıyla ilçe merkezinde etkinlik düzenlendi

Sigortacılık Haftası Tarsus’ta kutlandı
banner92
banner136

SİGORTACILIK Haftası, Mersin’in Tarsus ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Sigortacılık Meslek Komitesi tarafından kutlandı. Kutlamalar kapsamında İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Medical Park Tarsus Hastanesi’nin katılımıyla Yarenlik Alanı’nda etkinlik düzenlendi. Etkinliğe İlçe Sağlık Müdürü Dr. Füsun Kaleli, TTSO Başkanı Ruhi Koçak ve Yönetim Kurulu üyeleri, TTSO Meclis Başkan Yardımcısı Arzu Yıldız, Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Tahsin Eker ve komite üyeleri ile sigorta şirketlerinin sahipleri ve yöneticileri katıldı.

POLİÇELER TANITILDI

Sigorta şirketleri etkinlikte, Yarenlik Alanı’ndaki Tarsuslulara başta ‘tamamlayıcı sağlık sigortaları’ olmak üzere poliçeler hakkında tanıtım yaparken, Medical Park Tarsus Hastanesi hemşireleri tansiyon ölçtü ve sağlıkla ilgili bilgilendirici broşürler dağıttı. Tarsusluların büyük ilgi gösterdiği etkinlikte tansiyonunu ölçtürdükten sonra açıklama yapan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak, “Sigortacılık Meslek Komitemiz, en aktif komitelerimizden biri. Yaptıkları etkinlikleri her zaman desteklemeye çalışıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner63

banner64

banner78