banner54
banner58
banner15

Zurich Sigorta Grubu, Telematik Şirketi Bright Box’u Satın Aldı

Zurich Sigorta Grubu, Telematik Şirketi Bright Box’u Satın Aldı

27 Aralık 2017 Çarşamba 22:24
Zurich Sigorta Grubu, Telematik Şirketi Bright Box’u Satın Aldı
banner43

Müşteri ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunmaya odaklanan Zurich Grubu, sürücüler, araçlar, araç bayileri ve parça üreticilerini birbirine bağlayan telematik çözümlerini Dünya genelinde sunan Bright Box'u satın aldı.

banner44
Geçtiğimiz hafta Avustralya'nın lider bankalarından ANZ Bankacılık Grubu'nun hayat sigortası şirketi OnePath Life'ın yüzde 100 hissesini 2.2 milyar ABD doları karşılığında satın alan Zurich Grubu, satın alımlarına hız kesmeden devam ediyor. Grup, küresel ölçekte ve özelikle Avrupa’da faaliyetlerini sürdüren ve telematik çözümleri sunan Bright Box HK Limited (Bright Box) şirketinin ve iştiraklerinin tamamını satın aldığını duyurdu.

Dünya çapında lider global parça üreticileri ve yüzlerce araç bayisiyle çalışan Bright Box, bulut IT platformu, mobil ve web uygulamaları ve donanım gibi internet bağlantılı araç teknolojilerinin tüm bileşenlerini bir arada sunuyor. Zurich Grubu bu satın alım ile, telematik çözümlerinden elde edilecek verilere dayalı inovatif sigorta çözümleri geliştirme süreçlerine hız vermeyi ve internet bağlantılı araç teknolojilerindeki odağını güçlendirmeyi hedefliyor.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner55