banner88

Türkiye Sigorta Birliği'nin Makam Odası Eureko Sigorta'ya mı taşındı?

Bilmiyorum bu duruma sadece ben mi dikkat ettim ama, Sosyal medya'da ve haberlerde paylaşılan son iki TSB Başkanı ziyaretleri Eureko Sigorta Genel Müdürlük odasında gerçekleşti.

Aşağıda resimlerini paylaşacağım iki ziyaret, biri KOTO Başkanı diğeri SEİS'in Başkanı...

Buarada bu yazım bir eleştiri yazısı değildir sadece tavsiye yazısı olarak okunmasını isterim. Bu yazıyı yazmanın görev olduğu kanaatindeyim sebebi ise Türkiye Sigorta Birliği sektörümüzün olduğu kadar Türkiye'nin de önemli ve büyük kurumlarındandır. 

Şimdi mesela ben Sigorta Haber Erhan NAVRUZ olarak TSB Başkanı Can Akın ÇAĞLAR'dan randevu istiyorum ve ziyarete gidiyorum. Devamında bana Eureko Sigorta randevu yeri olarak gönderiliyor... Açıkcası çok garip bir durum olur. Ben Eureko Sigorta Genel Müdürünü ziyarete gitmiyorum ki, TSB Başkanını ziyarete gidiyorum.

Başka bir açıdan şöyle bir duruma şahit oluyoruz; Hadi acente dernek başkanlarını anlarım bazılarının merkezleri bile olmadığından kendi acenteliklerinde ziyaretçilerini ağırlıyorlar. Ama sen koskoca Türkiye Sigorta Birliğisin yani gelen ziyaretçilere o kurumsallığı hissettirmelisin...

Çok net ifade edebilirim bana TSB harici bir adres verilse o ziyareti gerçekleştirmem...

Tekrar etmekte fayda görüyorum bu yazım eleştiri yazısı değildir,amacım küçük olsada önemli bir ayrıntıyı vurgulamak...

Ve son olarak böyle bir ayrıntıyı TSB kurumsal iletişimcileri görmüyorlar mı? 

YORUM EKLE

banner56

banner62

banner81

banner90

banner63

banner64

banner78