banner143
banner256

Acentelerin Sesi ekibi, öğrencilerle bir araya geldi

banner209

Acentelerin Sesi üyesi sigorta acenteleri ''Sigorta Haftası'' dolayısıyla Türkiye Gazetesi Anadolu Teknik ve Mesleki Lisesi öğrencileriyle bir araya geldiler. Öğrencilere, Türkiye'de sigorta bilincinin arttırılmasını konu alan bir sunum gerçekleştirdiler.

Acentelerin Sesi ekibi, öğrencilerle bir araya geldi
banner147

Son yıllarda çalışmalarına hız kesmeden devam eden ve bir çok başarılı etkinliğe imza atan Acentelerin Sesi ekibi üyeleri, bu etkinliklere bir yenisini daha eklediler. Acentelerin Sesi ekibi üyesi olan sigorta acenteleri,  İstanbul Bahçelievler'de bulunan Türkiye Gazetesi Anadolu Teknik ve Mesleki Lisesi öğrencileriyle bir araya gelerek, Türkiye'de sigorta bilincinin arttırılması konulu sunumu öğrenciler ile paylaştılar.

banner208
Sigorta sektörü ve acentelerin verileri başta olmak üzere, sigorta'nın hayatımızdaki yeri ve önemi ayrı ayrı başlıklarla acenteler tarafından öğrencilere aktarıldı.

BRANŞ ÖĞRENCİLERİ KONUŞMACILARI DİKKATLE DİNLEDİLER

Dokuzuncu sınıf ve onikinci sınıf öğrencilerinin katılım sağladığı etkinlikte, özellikle onikinci sınıf yani sigortacılık bölümünde okuyan öğrenciler konuşmacıların anlattıklarını dikkatle dinlediler. Gerçekleşen etkinlikle ilgili Acentelerin Sesi'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle; '' Amacımız gelecek yıl branş seçecek öğrencilerin sigortacılık bölümünü seçmelerini veya bu bölümle ilgili fikir edinmelerini sağlamak. Aynı zaman sigortacılık bölümü seçmiş üniversiteye hazırlanan son sınıf öğrencilerine de hem üniversite eğitimlerinde hem de çalışma hayatlarında sigortacılığa yöneltmek anlamında katkı sağlamak''

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2019, 00:53
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133