banner143

Acentelerin Sesi; Levent KORKUT'un Hüseyin KASAP ile beraber hareket ettiği kesinlikle yalandır

Acentelerin Sesi; Levent KORKUT'un Hüseyin KASAP ile beraber hareket ettiği kesinlikle yalandır

ACENTELERİN SESİ EKİBİNDEN KAMUOYUNU BİLGİLENDİRME NOTU

Değerli Meslektaşlarımız,

13 Ağustos Tarihinde yapılacak olan TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Seçim çalışmaları tüm hızı ile devam etmektedir.

Kendimizi tamamıyla sektör menfaatlerini koruyup kollamak adına oluşturmaya çalıştığımız seçim çalışmalarımızda anlaşıldığı üzere seçimlerde iki ayrı listenin yarışacağı belli olmuştur.

Bir tarafta, Hüseyin Kasap’ın Federasyon Başkanlığından sonra Federasyon başkanı yaptığı yardımcısı ve şu anda Hüseyin Kasap’ın başkan olduğu SAİK’de üye olan Sn.Murat Büyükçelebi’nin hazırladığı liste, Diğer tarafta ise Sn.Levent Korkut başkanlığında oluşturulan ayrı liste.

Türkiye’deki il delegeleri ile yapılan ziyaretler çerçevesinde Türkiye’nin üçte ikisinin genel talebi Sn.Levent Korkut başkanlığında oluşacak listedir.

Bu doğrultuda diğer aday listenin bu durumu fark etmesi neticesinde kamuoyunda yanlış bilgilendirmeler yaparak meslektaşlarımızın kafalarının karışmasına sebep olmak istenmektedir.

Sn.Murat Büyükçelebi, sosyal medyada Sn.Levent Korkut’un, Sn.Hüseyin Kasap ile hareket ettiği yalanını dillendirmeye başlamıştır.

Değerli İl Delegesi meslektaşlarımız,

İlk günden beri ifade etmiş olduğumuz üzere, Sn.Hüseyin Kasap ile kesinlikle birlikte hareket etmeyeceğimizi kamuoyuna tekrar taahhüt etmek istiyoruz.

Levent Başkan, Şuanda görevde olan SAİK üyesi Murat Büyükçelebi yerine, Türkiye’yi geniş kapsamlı kucaklamak adına SAİK üyesi ve Antalya Ticaret Odası Meclis Başkanı Sn.Süleyman Özer ile hareket etme kararı almıştır.

Levent başkan SAİK üyesi Murat bey ile hareket etse sorun yok. Diğer SAİK üyesi Süleyman bey’le hareket edince tukaka.

Bu kabul edilebilir bir söylem değildir.

Türkiye’yi kucaklayacak en kapsamlı formülü oluşturmaya çalışan Levent başkan, Hüseyin Kasap’la kesinlikle hareket etmemektedir. Ve etmeyecektir de.

En etkili SAİK Başkanının kim olacağını düşünerek hareket edilmesi ve çarpıtılan söylemlere itibar edilmemesini rica ediyoruz.

SON OLARAK, ÇİRKİN YAZIŞMALARA DAHA FAZLA YER VERMEYİP KİRLİLİK YARATMAMAK ADINA BU KONUDA BAŞKACA BİR DUYURU YAPMAYACAĞIMIZI VE TEK AMACIMIZIN ACENTELERİN SORUNLARINA ÇARE BULMAK OLDUĞUNU BİLDİRMEK İSTERİZ.

Bizler laf değil, iş üretmek için bu göreve talibiz.

Sn.Levent KORKUT başkalığındaki liste göreve gelir ise, uygulamaya çalışacağı SAİK çalışma programız bu link üzerinde bilgilerinize sunulmaktadır.

Saygılarımızla,

banner149
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner64

banner78