banner315
banner256

Acentelerin Sesi; Seçimler sonuçlandı, şimdi görev yapma zamanı…

banner209

Acentelerin Sesi; Seçimler sonuçlandı, şimdi görev yapma zamanı…
banner147

Değerli Meslektaşlarımız;

13 Ağustos 2018 Pazartesi günü yapılan TOBB. Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Seçim sonucuna göre Sn.Levent Korkut başkanlığındaki liste, İl Delegesi meslektaşlarımızın seçimi ile göreve getirilmiş bulunmaktadır.

Öncelikle mesleklerinin geleceği için oy kullanmaya gelen tüm acentelere teşekkür ederiz.

Seçim dönemleri aday olanlar için iddialı bir çalışma gerektirir. Biz ve bizi destekleyen çalışma ekibimiz, meslektaşlarımızın isteği ve desteği ile göreve talip olmaya karar verdiğimizden bu yana, tüm meslektaşlarımıza ayırım yapmadan ulaşmaya ve herkese eşit mesafede birleştirici bir tutum içinde olmaya özen gösterdik.

Seçimler sonuçlandı, şimdi görev yapma zamanı…

Sn.Levent Korkut başkanlığındaki sektör meclisi üyeleri olarak seçimlerden önce sergilediğimiz bu birleştirici tutumu devam ettirmeye özen göstereceğimizi belirtmek istiyoruz.

banner208
Değerli meslektaşlarımız;

Şimdi çalışma zamanı…

Kamuoyu ve meslektaşlarımız bilmelidir ki, Levent Korkut başkanlığındaki liste, seçim öncesi oluşan fikir ayrılıkları sebebiyle ayrışan yolları kesiştirmeye de çaba gösterecektir.

Seçimlerde kazanan listelerdir, oysa bizler mesleğimizin kazanması için kendimizi adadık.

Bu adanmışlık çerçevesinde, meslektaşlarımız yaklaşımımıza uzak duran oluşumları sandıkta sorgulamış ve kararını bildirmiştir.

Seçim öncesinde ve sırasında desteğini esirgemeyen tüm meslektaşlarımıza teşekkürü bir borç bilir, çalışmalarımızın artan başarılarla ve beraberlik içerisinde devam etmesi dileğimizi bir kez daha yinelemek isteriz.

Saygılarımızla,

Acentelerin Sesi

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133