banner315
banner256

(AVSAD) Avrasya Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu, Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü Recai DALAŞ’ı ziyaret ett

banner209

Avrasya Sigorta Acenteleri Derneği yönetimi kurulu, Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü Recai DALAŞ’ı ziyaret etti.

(AVSAD) Avrasya Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu, Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü Recai DALAŞ’ı ziyaret ett
banner147

Sigortahaber.com.tr - Avrasya Sigorta Acenteleri Derneği yönetimi kurulu, Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü Recai DALAŞ’ı ziyaret etti. Başkan Eyyup ÇELİK ve Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamı, gerçekleşen Genel Kurul sonrası göreve gelmelerinin ardından ilk ziyaretlerini Sompo Japan Sigorta A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Recai DALAŞ’ı makamında ziyaret etti.

Recai DALAŞ 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle Sompo Japan Sigorta'nın Japonya dışındaki tüm Dünya  perakende (Bireysel) operasyonlarından sorumlu Başkan olarak göreve atandı. Recai DALAŞ’ın bu göreve gelmiş olmasını büyük bir başarı hikayesi olarak gördüklerini ifade eden AVSAD Başkanı Eyyup ÇELİK ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yeni görevinde Recai DALAŞ’a başarılar dilediler.

Sigorta sektörünün 2019'daki görünümü, Acentelerin sektördeki konumu ve Sompo Japan Sigorta A.Ş. ile yeni hedeflerini istişare ettiler.

Recai DALAŞ ‘’Acentenin her zaman yanında olan bir şirket olduklarını belirterek, başarının sürdürülebilir olmasını anlamlı bulduğunu ifade etti. Acente ve Sigorta Şirketleri aynı gemide mücadele veriyor herkes bunun farkında olmalıdır dedi’’.

AVSAD olarak bu nezaket ziyaretimizden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Sn. Recai DALAŞ’a bu görüşmede Sompo Japan Sigorta A.Ş. Acenteler Satış Koordinatörü Hasan BAYATA ile Batı İstanbul ve Trakya Bölge Müdürü Orçun BİLGEL eşlik etmiştir.

AVSAD Başkanı Eyyup ÇELİK, Recai DALAŞ’a bu ziyaretlerinde Yönetim Kurulu ve Üyeleri adına günün hatırası olarak ATATÜRK heykeli takdim etti.

Toplantının ardından Sompo Japan Sigorta A,Ş. Ailesi, AVSAD Yönetim Kurulu Üyelerini öğle yemeğinde misafir ettiler. Sompo Japan Sigorta A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Sn. Özer ŞİMŞEK, Acenteler Satış Koordinatörü Hasan BAYATA, Batı İstanbul ve Trakya Müdürü Orçun BİLGEL, İstanbul Avrupa Bölge Müdürü Mehmet SUYOLCU ve İstanbul Anadolu Bölge Müdürü Ferhat OBA eşlik ettiler.

Görüşmeler sonrasında hep birlikte hatıra fotoğrafı çekiminin ardından Recai DALAŞ, AVSAD'ı yakından takip ettiğini belirterek göreve yeni başlayan Yönetim Kuruluna başarılar dileyerek AVSAD üyeleri ile gelecek için yeni iş birliktelikleri sağlayacaklarını dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 23:03
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133