banner206

banner256

(AVSAD) Avrasya Sigorta Acenteleri Derneğinden, MESLEK İÇİN BİRLİK ÇAĞRISI...

banner209

(AVSAD) Avrasya Sigorta Acenteleri Derneğinden, MESLEK İÇİN BİRLİK ÇAĞRISI...
banner199
banner147

Sayın,                                                                                                                                                        

Sigorta Acente Dernekleri,

Acente Platformları,

Sigorta Eksper Dernekleri,

Sigorta Broker Dernekleri,

Konu: MESLEK İÇİN BİRLİK ÇAĞRISI

9 Nisan 2018 Pazartesi günü İ.T.O. Meslek Komitesi seçimleri gerçekleşecektir. Mesleğimizin geleceği için bir dönüm noktası olan,  bu seçimlerin sonunda sorunlarımızın her geçen gün arttığı ortamda, seçimleri yine aynı kaderine bırakarak bir dört yıl daha kaybetmeye tahammülümüz yoktur. Acentelerin ve paydaşlarının bu makûs talihi değişmelidir.

Mesleki sorunlarımızı iliklerimize kadar hissederek yaşıyoruz. Seçim de ayrı listeler ile çözüm üretme şansımız daha zordur. Sorunlara sadece kanun koyucu önünde birlikte göstereceğimiz duruşumuz, çözüm olacaktır. Daha fazla hak kaybı yaşamamak ve kaybedilen haklarımızı geri kazanmak için, Ayrıştırılmış taraflarla değil,   “MESLEK İÇİN BIRLİK”  olarak,  tek liste tek renk seçimlere girilmelidir.

Eğer, İstanbul'da sektörün tüm dernek ve dinamikleri, kamu kurumu niteliğindeki en büyük sivil toplum kuruluşu olan İ.T.O. seçimlerinde  tek liste olmayı başarabilirsek, mesleğin en önemli seçimi olan T.O.B.B./S.A.İ.K. seçimlerine örnek teşkil edecek, orada da TEK liste olma şansımız olacaktır.

Mesleki geleceğimize gölge düşürmemek herkesin sorumluluğundadır.

Bizler sorumluluğumuz gereği bu çağrıyı tüm taraflara yaparak, 19 Mart Pazartesine kadar cevap aldıklarımızla 20 Mart Salı günü bir araya gelmeyi teklif ediyoruz. Teklife olumlu bakarak katkı sağlayacak olanlar ile sektörün geleceğini, kendi kaderine bırakmamak adına bir ve beraber yol alacağımızı beyan ve taahhüt ederiz.

Ben değil biz diyen, koltuk için değil meslek için diyen, seçim için değil geçim için diyebilen herkesin bu çağrımıza olumlu cevap vereceğine inanmak istiyoruz.

Kaybedenin olmayacağı, kazananın sadece meslek olacağı bir secim olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla,

AVSAD Yönetim Kurulu Adına

EYYUP ÇELİK

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 20:43
banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133