banner139
banner156

Erhan NAVRUZ Varan 2; İstanbul Dernekleri neden topyekün Acentelerin SESİ Levent KORKUT'u destekliyor.

Sigorta Haber Genel Yayın Yönetmeni TOBB SAİK seçimlerine 3 gün kala yine tarafsızlık ilkesi üzerinden sessizliğini bozdu;

Erhan NAVRUZ Varan 2; İstanbul Dernekleri neden topyekün Acentelerin SESİ Levent KORKUT'u destekliyor.

Sevgili Acente Dostlarım,

SAİK seçimlerinin en çok tartışılan konularından biri de, İstanbul Derneklerinin İstanbul'da rakip olarak gördükleri Levent KORKUT'a destek açıklamalarıydı.

Bu konu üzerine söylenecek çok şey var. Evet herkese garip geliyor açıkcası bana da garip geldi. Hatta bu görüşümü birçok kişiyle de paylaştım. Fakat siyasal olarak düşündüğünüzde İstanbul Derneklerinin SAİK seçimlerinde Levent KORKUT'u desteklemeleri doğaldır. Mesela AK Parti ve MHP yıllar önce en üst perdeden atışmalarına rağmen ülke çıkarları gözönüne alındığında ittifak kurmuşlardır. İşte bu durumda aynen böyle bir durumdur. 

İstanbul dernekleri artık SAİK içinde kendilerinin de olması için en mantıklı kararı vermişlerdir.

Yineliyorum, bu durum bazılarımız için doğru görülmeyebilir fakat İstanbul'un özelliği seçim yarışı sürecinde çirkinleşmeden seçimden sonra kolkola yürümesidir.

Bu süreçte sorulması gereken asıl soru şudur;

TÜSAF istanbul'da bulunan ve en büyük kurucu derneği olan İSAD'ı desteklemek yerine neden Acentelerin SESİ ekibini desteklemiştir?

Erhan NAVRUZ

Sigorta Haber Online Medya Grubu

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 13:01
banner149
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner64

banner78