Galaxy Fold Temmuz’da satışa çıkabilir

Güney Kore’li teknoloji üreticisi Samsung’un 2019 yılında tanıttığı ve akıllı telefon meraklılarını heyecanlandıran Galaxy Fold modelinin çıkış tarihi belli oldu. Çeşitli kaynaklardan alınan bilgiye göre Galaxy Fold Haziran veya Temmuz ayı içerisinde satışa sunulacak.

Galaxy Fold Temmuz’da satışa çıkabilir

Dünya’nın lider telefon markalarından biri olan Samsung’un geçtiğimiz aylarda tanıtımını gerçekleştirdiği Galaxy Fold modelinin satış tarihi netleşmeye başladı. Alınan bilgilere göre, katlanabilir olan telefonun bazı eksiklerinin giderildiği ve artık satışa sunulmaya hızar hale geldiği belirtiliyor.

HAZİRAN VEYA TEMMUZ’DA SATIŞTA

Henüz Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da teknoloji çevrelerinde gezinen söylentilere göre, Samsung’un yeni katlanabilir modeli Galaxy Fold Haziran veya Temmuz ayları içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Çin’li üretici Huawei’nin de katlanabilir akkılı telefonunun Samsung ile aynı dönemde tanıtılması ile katlanabilir akıllı telefonların gelecekte daha farklı markalar ile hayatımıza yoğun bir şekilde gireceği bekleniyordu. Öyle görünüyor ki gelecek günlerde akıllı telefon piyasasında katlanabilir telefonların rüzgarı esecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER