Halil Aksu, Teknoloji ve Kalkınma Toplantısı’na katılıyor

Gelecekhane kurucusu Halil Aksu, yeni teknolojiler ve uluslararası kalkınma konularının konuşulacağı Oxford Teknoloji ve Kalkınma Toplantısı’na konuşmacı olacak katılım sağlayacak. Global otoriteler tarafından önemli görülen ve yine global otoriteler tarafından bir çok konunun ele alınacağı toplantı, Dünya'da da ilgiyle takip edilecek.

Halil Aksu, Teknoloji ve Kalkınma Toplantısı’na katılıyor

Yeni teknolojiler konusunda bir çok şirkete danışmanlık hizmetleri de veren Halil Aksu, Oxford Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilecek ve ana manşet olarak yapay zeka'nın tartışılacağı toplantıda konuşmacı olarak yer alacak. İlgili toplantı 14 Haziran 2019’da Oxford bünyesinde Corpus Christi Kolejinde düzenlenecek.

Gerçekleşecek etkinlikte Birleşik Devletler ve bazı özel kurumlar tarafından projelerin sonuçları da incelenecek. Oxford Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü bünyesindeki Teknoloji ve Küresel Politika Araştırma Merkezi’yle (CTGA) Birleşik Krallık Uluslararası Kalkınma Bakanlığı (DFID) tarafından ortak organize edilen konferansta, gelişmekte olan ülkelerde yaşanan sosyal ve sağlık üzerine sıkıntılara yeni teknolojilerle nasıl müdehale edilebilir sorusu üzerinde de durulacak.

AÇILIŞI ULSLARARASI KALKAINMA BAKANI MATTHEW RYCROFT YAPACAK

Ayrıca Uluslararası Kalkınma Bölümü’nde öğretim üyesi olan Dr. Emre Eren Korkmaz’ın düzenlediği konferansın açılışını kalkınma Bakanı Matthew Rycroft yapacak. 

Halil Aksu'nun kurusucu olduğu Gelecekhane'den kısaca bahsetmek gerekirse, yeni nesil bir danışmanlık ekibidir. Geleceğe yönelik yönetim danışmanlık hizmetleri vermektedir. Sahip olduğu özgün yöntemler, geniş ekosistem gücü, zengin deneyimler ile beklenti ötesi çözümler üretmektedir. Müşterilerine gelecek, strateji, dijital, analitik ve tasarım alanında değer katmaktadır. Ufuk açan içerik ve yaratıcı yaklaşımlar ile organizasyonları tutkuyla geleceğe taşımaktadır.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER