banner143
banner156

İnegöl Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi Metin Atış; SİGORTACILIK CİDDİYET VE GÜVEN GEREKTİRİR

banner209

İnegöl Ticaret Odası (İTSO) Yönetim Kurulu üyesi Metin Atış, 27 Mayıs-1 Haziran 2018 tarihleri arasında kutlanan ve toplumda sigorta bilincini artırmaya yönelik düzenlenen “Sigorta Haftası” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

İnegöl Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi Metin Atış; SİGORTACILIK CİDDİYET VE GÜVEN GEREKTİRİR
banner205

İTSO Yönetim kurulu üyesi sigortacı Metin Atış mesajında şu ifadelere yer verdi: 3 Haziran 2007 tarih ve 5684 sayılı kanun ve yönetmelik çerçevesinde, sigortacılık işlemlerini yürütme yetkisi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından görevlendirilmiş Odalara devredilmiştir. Sigorta Haftası, toplumda sigorta bilincinin artırılması ve sektörün geleceği açısından büyük önem taşımaktadır.

Sigortacılık sektörü, ülke ekonomisine sağladığı katkı yanında, ülkelerin gelişmişlik düzeylerinin de bir göstergesidir.” Atış, “Ülkemizde sigortacılığın gelişmesi, toplumda sigorta bilincinin artırılması, sigortacı ve sigortalı arasındaki güvenin daha da yükseltilmesi son derece önemli bir konudur. Çünkü sigorta, insanların birikimlerinin garantisidir. Sigortacılık ciddiyet ve güven gerektirmektedir. Bu yüzden toplumda sigorta bilincinin oluşturulması ve geleceğin bugünden yapılandırılması adına bu bilincin yeni nesillere çok iyi aktarılması gerekmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, sigortacılık bilincinin ve sektöre duyulan güvenin artırılmasını hedefleyen Sigorta Haftası’nın tüm sigortacılık faaliyeti gösteren üyelerimize, tüm sigortacılara ve milletimize hayırlı olmasını, sigortaya ihtiyacınız olmasın ama sigortasızda kalmayın, sigortanı yaptır gece rahat uyu. Sigorta haftası kutlu olsun” dedi.

banner208


Yıldırım Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
SEBAHATTİN KIRAN ^ MALATYA
SEBAHATTİN KIRAN ^ MALATYA - 10 ay Önce

MESLEKTAŞLARIMIZIN HAFTASINI KUTLAR.SAĞLIKLI, KAZANÇLI YILLAR DİLEKLERİMLE.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner213

banner135

banner203

banner64

banner78

banner133