banner315
banner156

İSAD Başkanı Turusan BAĞCI; Can KANTAR eğer cesaretin varsa ''CANLI'' yayında karşıma çıkarsın!

banner209

İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Turusan BAĞCI, kendisine yıllardır haksız ve asılsız haberler yaptığını belirttiği Can KANTAR'ı, bir açıklama yaparak ''Canlı'' yayına davet etti. İşte Sayın BAĞCI'nın çağrısı;

İSAD Başkanı Turusan BAĞCI; Can KANTAR eğer cesaretin varsa ''CANLI'' yayında karşıma çıkarsın!
banner147

Sayın Can Kantar,


Her ortamda her fırsatta aleyhimde haksız ve asılsız haber yapıp duruyorsunuz her seferinde bu konumunu başkanlığını kullanarak kendine çıkar sağlıyor diyecek kadar ileri gittiniz. Her seferinde sizi kanıtlamaya davet ettim doğru bir habercilik yapmak yerine bu şekilde Çamur at izi kalsın mantığıyla devam etiniz.


Sizi tekrar davet ediyorum eğer cesaretiniz varsa kendinize ve mesleğinizi yapış şeklinize güveniyorsanız gelin bir ortamda belge ve kanıtlarla konuşayım cevap vereyim programı da siz yapın isterseniz. İki dönemdir başkanlık yapıyorum. ISAD'da bir Başkan iki dönemden fazla başkanlık yapmasın kararını genel kurulda genel kurulun karşı çıkmasına rağmen aldıran benim 5 ay sonra başkanlıktan ayrılacağım.

banner208

Başkan olduğumdan beri haftada bir veya iki gün acente hakları sigorta sektörünün gelişmesi büyümesi ve doğru şekilde yapılması için çalışarak geçti sadece bu bile önemli bir zamandır.


Başkan olduğum günden bugüne portföyüm yarı yarıya azalmıştır yani sizin iddia ettiğiniz gibi cebimi doldurmadım, resmi şirket üretim kayıtları bilanço vergi belgeleri ile kanıtlamaya da hazırım. Acenta haklarını korumak için doğruyu söylemek dik durmak ve bu amaç ile çalışmaya devam ederken maalesef ciddi tepki ve üretim kayıpları yaşamış bulunmaktayım.


Tanıtım ve bilinçlendirme adına şu ana kadar 14 ayrı Sigorta branşını televizyonlarda milyonlarca insana tanıtmış olmam veya değişen yönetmelik kanun ekonomik şartlar ile ilgili tüketicileri bilgilendirmem bilinçlendirmem sizi durmadan rahatsız etmiştir. Aradan cımbızla bir kelime seçip asılsızca mesleki etik ve ilkelere aykırı şekilde Hareket ettiniz tüm televizyon çekimlerinin kamera çekimlerinin tamamı bende var. Ne konuşacağımı nasıl konuşacağımı iyi bilir ve doğruyu söylerim her zaman nedense sizi ve sizin gibileri durmadan rahatsız ediyor. Bunu neden yaptığınızı ben de sizde iyi biliyorsunuz.

Telefonum sizde var buyurun gelin kendinize güveniyor ve cesaretiniz varsa. Soylediklerinizi kanitlarsanız ben bu meslegi bırakacağım, Kanitlayamazsaniz sizde mesleginizi birakacakmısınız. 
Kul hakkı diye bir şey var o da ayrı.


Asılsız haberlerin ile ilgili size dava açacak çok önemli belgelerimiz olmasına rağmen size bunları bildirip dava açmayacağımı da söyledim.
Boş boş konuşmayın belgeniz kanıtınız var ise cesaretiniz de var ise Buyurun gelin yüzleşelim.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 20:30
banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133