OSEM, (Avrasya Sigorta Acenteleri Derneği) AVSAD'ı ziyaret etti.

OSEM Genel Müdürü Bener Yıkılmaz, (AVSAD) Avrasya Sigorta Acenteleri Derneğini, Kağıthane DAP Yapıda bulunan merkezinde ziyaret etti.

OSEM, (Avrasya Sigorta Acenteleri Derneği) AVSAD'ı ziyaret etti.

Sigortahaber.com.tr - OSEM Genel Müdürü Bener Yıkılmaz, (AVSAD) Avrasya Sigorta Acenteleri Derneğini, Kağıthane DAP Yapıda bulunan merkezinde ziyaret etti.
 

OSEM Genel Müdürü Bener YIKILMAZ, Başkan Eyyup ÇELİK ve AVSAD Yönetim Kurulu ve Üyelerine Osem’in genel yapısını bir sunumla anlattı.

Bener Yıkılmaz, ‘’Osem’in özellikle Servisler için vermiş olduğu Sertifikasyon’un üzerinde durarak, müşterilerin daha iyi hizmet alacakları kapsamlı Servislerin çoğalması gerektiğini vurguladı.

Osem servislere yeterlilik Sertifikası vermeye yetkili bir kurumdur’’ dedi.

Osem Servis sertifikasyonunun yanı sıra orijinal eşdeğer yedek parça sertifikası dolayısıyla güvenli yedek parça tedariği konusunda da gerekli olan tüm izinlerin ve akreditenin hazır ve çalışır durumda olduğunu söyledi.

Başkan Eyyup ÇELİK, gerçekleşen bu toplantı ile ilgili şu sözleri söyledi;

‘’Sektörümüz için önem arz eden Osem A.Ş.’nin Genel Müdürü Bener Yıkılmaz’a Osem ve diğer konularda verdikleri değerli bilgiler için teşekkür ederek, önümüzdeki günlerde bu ve benzeri Acente bilgilendirme toplantıları ile karşınızda olmaya devam edeceğiz, servislerin daha donanımlı olmasının sektöre katkı sağlayacağını merdiven altı işletmelerin bu süreçte en aza indirgenmiş olacağı kaçınılmaz gerçektir. Yakın gelecekte Acentelerin de sertifikasyonun önemini bilerek şimdiden kendilerini daha çok geliştirmeleri çok büyük önem arz etmektedir’’ diye belirtti.

Başkan Eyyup ÇELİK, Bener YIKILMAZ’a,  AVSAD Yönetim Kurulu ve üyeleri ile birlikte sunum için teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER