banner139
banner256

Rıfat Hisarcıklıoğlu'ndan KOTO'da Sigorta Acentesi Necmi Bulut'a tam destek!

banner209

TOBB'un Sigorta Acenteleri toplantısında konuşan Hisarcıklıoğlu, sektörün yıllardır istediği bilirkişilerin mahkemelerde bulunacaklarını belirtti.Hisarcıklıoğlu, Nisan ayında yapılacak oda seçimlerine ithafen Başkan Necmi Bulut'a desteklerini açıkladı.

Rıfat Hisarcıklıoğlu'ndan KOTO'da Sigorta Acentesi Necmi Bulut'a tam destek!
banner147

Sigorta Acenteleri İl Delegeleri Toplantısı KOTO Burhan Kasım Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Başkan Yardımcısı Ender Yorgancılar, TOBB Akademik Danışman Erdem Kurbanoğlu, KOTO Başkanı Necmi Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Sigortacılık Müdürü Mevlüt Söylemez, Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Hüseyin Kasap ve çok sayıda sigortacı katıldı. KOTO Başkanı Necmi Bulut açılış konuşmasını yaparak “Bu ailenin ferdi olarak kendisiyle çalışmaktan guru duyuyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Bulut’un ardından söz alan Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Hüseyin Kasap, “Sigortacılık kanunu ülkemiz ekonomisi ve acentelik mesleğimiz için çok önemli bir dönüm noktası olmuştur. Sadece ulusal değil uluslararasında da etkili TOBB çerçevesinde bu kanunla örgütlenmiştir. Üyeliğimizi daha da pekiştirdik. Artık sigorta acenteleri meslek konuları her ay düzenli bir şekilde TOBB’a gidiyor. Meselemiz sadece bizim değil TOBB’un da meselesi oluyor. Ne zaman istesek acentelik mesleğine sahip çıkan TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum. Sorunlarına çözüm bulmak için var gücümüzle çalıştık. Ülkemizin her kösesinde düzenlenen toplantılara katıldık” dedi.

banner208
Kasap’tan sonra mikrofona gelen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, sigortacılara seslenerek “Daha aktif çalışmanızı tavsiye ediyorum. Türkiye’deki en demokratik kurumuz. Bu kapsamda yolunuz açık olsun. Geçtiğimiz yıl sektörümüzde önemli gelişmeler yaşadık. Yıllardır vurguladığımız bir konu daha var. Vergisini düzenli ödeyenlere yüzde 5 indirim gelesi Bu da yapıldı. Trafik sigortaları epey sıkıntılıydı. Bunu da kısmen çözdük. En önemli istekleri ise bilirkişiydi. Mahkemelerde artık sigortacılık sektörün de de bilirkişiler olacak. Acentelerin taban komisyonları belirlendi. Bütün bu adımlar sizlerin birlikte hareket etmenizdendir” diye konuştu.

Kaynak : Ozgurkocaeli.com

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 19:30
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133