banner201
banner192

SAİK seçimlerinde bir ilk; İstanbul topyekün Acentelerin SESİ Levent KORKUT'u destekleme kararı aldı.

banner196

banner202
SAİK seçimlerinde bir ilk; İstanbul topyekün Acentelerin SESİ Levent KORKUT'u destekleme kararı aldı.
banner199

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı ve üyeleri ile İstanbul’da bulunan acente dernek başkanları, seçimler öncesinde SAİK Başkan Adayı Levent Korkut ve ekip arkadaşları ile bir araya geldi. İstanbullu sigorta acenteleri ANSADER, ASİAD, AVSAD, PASAD, SAAD, SAB ve TEKSADER, SAİK Başkan Adayı Levent Korkut'u desteklerini açıkladı. Seçimlerde İstanbul’un birlikteliği teyit edildi, destek mesajları verildi.

İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Hüseyin Duruyaptığı konuşmada, 8 yıldır İstanbul’un SAİK içindeki eksikliğinin bu dönemde çok hissedildiğini, sigorta şirketlerinin İstanbul’da olması sebebi ile bu temsilin çok önemli olduğunu belirtti. Bu dönem Levent Korkut önderliğindeki tüm Türkiye mozaiğinden oluşacak tecrübeli ekibin kazanmaları halinde 81 ili kucaklayacaklarına inandığını dile getirdi.

Toplantıya İTO Sigortacılık Meslek Komite Başkanı ve Üyeleri, ANSADER, ASİAD, AVSAD, PASAD, SAAD, SAB ve TEKSADER gibi derneklerin yönetimleri katılım gösterdi. Toplantı Saik Başkan Adayı Levent Korkut ve ekibine başarı ve destek dilekleri ile sonlandırıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner64

banner78