banner143

Samsun Sigorta Acenteleri Derneği yönetimi Karadeniz Hayat'ı ziyaret etti.

Samsun Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Serdar Yıldız, STO Meslek Komitesi Başkanı Hakan Yardım ,yönetim kurulu üyeleri İsmail Uçar, Sedat Urkaya , Özlem Zeren, Gül Sarıhasanoğlu ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Derneğin amacı, çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi verdi.

Samsun Sigorta Acenteleri Derneği yönetimi Karadeniz Hayat'ı ziyaret etti.

Samsun Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Serdar Yıldız, STO   Meslek Komitesi Başkanı Hakan Yardım ,yönetim kurulu üyeleri İsmail Uçar,  Sedat Urkaya , Özlem Zeren, Gül Sarıhasanoğlu ile birlikte gerçekleştirdiği  ziyarette Derneğin amacı, çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi verdi.

Samsun'da aktif 200'e yakın sigorta acentesinin bulunduğunu belirten Serdar Yıldız, " Derneğimizi yeni kurduk. Şu anda derneğimizin 70 üyesi var.  Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu TUSAF'a da üye olduk .Her geçen gün  üye sayımız artıyor. Acentelerimizin sorunlarını dile getirmek, tüketicileri sigortacılık hakkında bilgilendirmek için çaba gösteriyoruz. 

Biz 7/24 görev başındayız. Sigorta yaptıran müşterilerimiz kaza ve olumsuz koşullarla karşılaştıklarında anında bizi arayabilir. Sigortacılığı ve acenteciliği sistematik ve kurumsal yapıya kavuşturmak, geliştirmek, nitelikli eleman yetişmesini ve istihdamını sağlamak için çalışmalar yapıyoruz." dedi.

İlçe ziyaretleri ve ilçelerdeki Sanayi ve ticaret odalarıni ziyaret etiklerini ifade eden Serdar Yıldız, " Bizler sigortacılar olarak toplumda zarar gören, sıkıntısı olan insanların çözüm makamı olarak ve kamu adına toplanan paranın  doğru dağıtımı için buradayız.  

Sigorta sektöründe ciddi olarak ara eleman sıkıntısı var. Bunun çözümü için Çarşamba'da bulunan OMÜ'ye bağlı Meslek Yüksek Okulu  Bankacılık ve sigortacılık Bölümü Müdürü ile de görüştük ve öğrencilere ders verme, stajlarında katkı sağlama ve istihdam konularında da işbirliği yapacağız!" diye konuştu.

Kaynak:(KHA) - Karadenizhayat 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2018, 22:11
banner149
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner64

banner78