banner329
banner256

Sigorta Acenteleri, Sıra Gecesinde Kartal Abilerini Unutmadı

banner209

Kısa adı ŞURSAD olan Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği, birçok ilden gelen sigorta acenteleriyle sıra gecesinde bir araya geldi. ŞURSAD derneğinin gecesinde hüzünlü anlarda yaşandı. Geleneksel sıra gecesi etkinliklerinde söz alan ve herkesin "Kartalım ne yapsın" sloganıyla tanıdığı acentelerin abisi pozisyonunda olan ve geçtiğimiz günlerde ani kalp kriziyle yaşamını yitiren Mehmet Kartal'ın yeri boş kalması acente temsilcilerini hüzünlendirdi.

Sigorta Acenteleri, Sıra Gecesinde Kartal Abilerini Unutmadı
banner147

banner208
Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Başkanı Nihat Fırathan, geçtiğimiz eylül ayında yeniden başkan seçilmesinin onuruna düzenlediği sıra gecesine, Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) Yönetim Kurulu üyeleri , Sigorta Acenteleri İşveren Sendikası (SAİS) Yönetim Kurulu üyeleri , Mardin ,Diyarbakır, Osmaniye,Adana Mersin, Gaziantep illerinden Sigorta Acenteleri dernek başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile Şanlıurfa il genelindeki acentelerin katıldı.

Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Başkanı Nihat Fırathan gecede yaptıüı konuşmada; " Geçtiğimiz günlerde derneğimizin olağan genel kurulunu yapmıştık yeni yönetimimizle beraber bizleri tekrar bu göreve layık gören tüm acente arkadaşlarımıza teşekkür etmek  ve de sektör üzerinde sürekli yaşanan olumsuz gelişmeleri biran olsun unutturmak adına böyle bir gece düzenledik. Gecemize sadece Şanlıurfa il ve ilçelerindeki acenteleri değil ilimize yakın olan çevre iller başta olmak üzere birçok ilden sigorta dernekleri ve acentelerini davet ettik. Bizi kırmayıp gecemize katılan tüm meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde geçirdiğimiz zamanımızı mesleğin gelecekte karşılaşacağı olumsuzluklara karşı da aynı duruş ve tavır içinde sergileyip bertaraf edeceğimize inanıyorum."

banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133